Zabójcze wesele

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodaj do porównania
Kategoria:

Nick i Audrey Spitzowie to para detektywów, którzy po rozwiązaniu swojej pierwszej zagadki kryminalnej postanawiają otworzyć swoją własną agencję detektywistyczną. Jednakże, ich kariera nie rozpoczyna się najlepiej i zaczynają się zastanawiać, czy podjęli dobrą decyzję. Wtedy otrzymują zaproszenie na wesele jednego ze swoich przyjaciół, Maharadży, na wyspie, którą ten posiada.

Dodaj swoją opinię

Na weselu dochodzi jednak do porwania pana młodego dla okupu, a Nick i Audrey zostają poproszeni o pomoc w odnalezieniu go. Każdy z gości weselnych jest podejrzany, a detektywom udaje się skompletować listę podejrzanych, wśród których znajdują się członkowie rodziny i panna młoda.

Dla detektywów jest to szansa na zdobycie sławy i rozgłosu dla swojej agencji, a także na spełnienie swojego marzenia o podróży do Paryża. Czy Nick i Audrey zdołają rozwiązać zagadkę i odnaleźć pana młodego przed czasem? Tego dowiemy się, oglądając film.

„Zabójcze wesele” – recenzje krytyków

Z jednej strony, niektórzy krytycy oceniają produkcję bardzo wysoko, wskazując na zabawną fabułę, dobrą chemię między głównymi aktorami oraz świetną reżyserię. Jednakże, inni recenzenci krytykują film za przewidywalność i brak oryginalności, a także nierówną jakość aktorstwa i nierealistyczne wątki.

Pomimo tego, że opinie krytyków są podzielone, to większość z nich zgadza się co do jednego – film „Zabójcze wesele” to zabawna i lekka produkcja, która świetnie sprawdzi się jako rozrywka dla widzów szukających odskoczni od rzeczywistości. Warto jednak zauważyć, że ocena filmu zależy od indywidualnych preferencji i gustów, więc warto samemu obejrzeć produkcję i wyrobić sobie własne zdanie.

„Zabójcze wesele” – recenzje widzów

Niektórzy widzowie chwalą film za lekką, zabawną fabułę i dobrą chemię między aktorami, co sprawia, że produkcja jest świetnym wyborem na wieczór w domu. Inni zwracają uwagę na przewidywalność i brak oryginalności filmu, co sprawia, że nie jest on szczególnie pamiętny.

Mimo to, dyskusje na stronie Filmweb pozwalają na uzyskanie różnorodnych punktów widzenia na temat filmu i mogą pomóc w podjęciu decyzji, czy warto poświęcić czas na jego obejrzenie.

Obsada filmu „Zabójcze wesele”

  • Adam Sandler
  • Jennifer Aniston
  • Mélanie Laurent
  • Mark Strong
  • Tony Goldwyn
  • Jodie Turner-Smith
  • Adeel Akhtar
  • Carlos Ponce
  • Annie Mumolo

„Zabójcze wesele” – ciekawostki

Kręcenie zdjęć do filmu „Zabójcze wesele” z 2023 roku trwało od 10 stycznia do 5 lutego 2022 roku, a realizacja odbywała się w trzech różnych miejscach na świecie. Jednym z nich był Paryż we Francji, gdzie zrealizowano część scen filmu. Drugim miejscem było Honolulu, które znajduje się na Hawajach w Stanach Zjednoczonych. Tam również filmowano pewne ujęcia. Trzecim miejscem, w którym kręcono zdjęcia były Karaiby.

Wszystkie trzy lokalizacje, w których odbywało się kręcenie zdjęć, są znane z pięknych krajobrazów i turystycznych atrakcji. Być może właśnie to zadecydowało o wyborze tych miejsc przez twórców filmu. Realizacja filmu w tak pięknych miejscach z pewnością wpłynęła pozytywnie na wizualną stronę produkcji i pozwoliła na stworzenie filmu, który będzie przyjemny dla oka i przyciągnie uwagę widzów.

„Zabójcze wesele” – informacje

Film „Zabójcze wesele” z 2023 roku został wyprodukowany przez kilka firm, w tym Echo Films, Endgame Entertainment i Happy Madison Productions. Jest to kontynuacja filmu „Murder Mystery” z 2019 roku, który również był produkcją Netfliksa.

„Zabójcze wesele” zostało wydane przez platformę streamingową Netflix, co oznacza, że film był dostępny dla widzów na całym świecie za pośrednictwem internetu. Netflix jest jednym z największych i najpopularniejszych dostawców treści wideo na życzenie na świecie i posiada rozległą bibliotekę filmów i seriali, które można oglądać w dowolnym czasie i miejscu.

W sumie, „Zabójcze wesele” to film wyprodukowany przez kilka studio filmowe, a dystrybucją zajęła się firma Netflix. To świadczy o znaczącej roli platformy streamingowej w dzisiejszej branży filmowej, która coraz częściej stawia na dostarczanie treści wideo bezpośrednio do widzów poprzez internet.

Opinie

0.0 na 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Zabójcze wesele”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zabójcze wesele
Zabójcze wesele

Submatiq
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Porównaj oferty
  • Total (0)
Porównaj
0