Minionki: Wejście Gru

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodaj do porównania
Kategoria:

Kevin, Stuart, Bob i Otto to cztery przyjacielskie Minionki, które są gotowe zrobić wszystko, by pomóc swojemu przyjacielowi – młodemu Gru. Gru znalazł się w tarapatach, gdyż stał się celem grupy super złoczyńców zwaną Vicious 6. Teraz nasze cztery bohaterki muszą zebrać całą swoją odwagę i pomysłowość, aby ocalić swojego przyjaciela.

Dodaj swoją opinię

Razem ruszają na ratunek i stają w szranki z Vicious 6, którzy są niebezpiecznymi i sprytnymi przeciwnikami. Jednak nasze Minionki nie poddają się łatwo i stosują wszelkie sztuczki, jakie tylko potrafią, by pokonać przeciwników i ocalić Gru. Nawet jeśli nie cierpisz Minionków, być może odbierzesz ten film jako znośny. Szczególnie jeśli jesteś wystarczająco stary, aby zrozumieć żarty z 1976 roku, a jednocześnie na tyle młody, aby odnaleźć przyjemność w całym tym głupim slapstickowym humorze.

Pojawił się nowy bohater, Otto, który dołącza do grupy Kevin, Stuarta i Boba. Co ciekawe, Otto różni się od innych Minionków, bo mimo że ma tak samo dobre serce i jest równie niezdarny, to potrafi popełniać jeszcze większe błędy. Reżyser Kyle Balda mówi, że to właśnie to czyni go wyjątkowym i reprezentuje każdego z nas, kto kiedykolwiek czuł się outsiderem. Film przenosi nas też w zupełnie nowe czasy, a mianowicie lata 70. XX wieku, które dla twórców były prawdziwą kopalnią inspiracji i kreatywności. Balda przyznaje, że dla niego osobiście jest to bardzo ważna dekada, bo wtedy dorastał, i uwielbiał muzykę, modę i kulturę pop. Aż miło się na to patrzyło dzięki jaskrawym kolorom i estetyce disco.

„Minionki: Wejście gru” – recenzje krytyków

  • Według serwisu Rotten Tomatoes, film otrzymał mieszane recenzje, uzyskując 57% pozytywnych opinii. Krytycy zgodnie stwierdzają, że film jest zabawny i kolorowy, ale jednocześnie ma wiele niedociągnięć i przewidywalnych momentów.
  • Scott Mendelson z Forbes napisał, że Minionki: Wejście Gru jest filmem, który skierowany jest przede wszystkim do młodszej widowni i spełnia ich oczekiwania. Z drugiej strony, dla dorosłych widzów może być to dość przewidywalna i banalna produkcja.

„Minionki: Wejście gru” – recenzje widzów

Opinie widzów są podzielone. Jedni uważają, że film jest zabawny i emocjonujący, pełen charakterystycznych postaci oraz humoru, którym można się pośmiać. Inni krytykują fabułę za jej przewidywalność i słabość oraz uważają, że Minionki tracą swój urok i nie są już takie same jak kiedyś. Jednocześnie wiele osób zaznacza, że film jest skierowany głównie do młodszej widowni i spełnia ich oczekiwania. Podsumowując, opinie na temat Minionków: Wejście Gru są mieszane i warto obejrzeć film samodzielnie, aby wyrobić sobie własne zdanie.

Obsada filmu „Minionki: Wejście Gru”

  • Steve Carell
  • Pierre Coffin
  • Alan Arkin
  • Michelle Yeoh
  • Julie Andrews
  • Russell Brand

„Minionki: Wejście gru” – ciekawostki

Nefario, właściciel sklepu muzycznego, zauważa, że nie ma już szans na utrzymanie swojego biznesu. Przyszłość sklepu jest bardzo niepewna, dlatego Nefario postanawia go zamknąć. W tym trudnym momencie Gru i jego wierni przyjaciele – Minionki, postanawiają zainterweniować. Proszą Nefario, aby dołączył do nich i do ich drużyny, pokonując wrogów oraz realizując kolejne zadania.

„Minionki: Wejście gru” – informacje

Minionki: Wejście Gru to film animowany, który swoją premierę miał w 2022 roku. Film ten jest kontynuacją przygód postaci znanych z poprzednich produkcji – Gru, Dru i Minionki oraz samej serii Minionki.

Zgodnie z informacjami, jakie podał serwis Box Office Mojo, film zarobił na całym świecie ponad 939 milionów dolarów, z czego 369 milionów pochodzi z kasy kin w USA, a 569 milionów z innych krajów.

Budżet filmu wynosił około 80 milionów dolarów.

Film powstał na podstawie postaci stworzonych przez Kena Daurio, który jest współautorem scenariusza.

„Minionki: Wejście gru” – Gdzie obejrzeć?

Netflix, HBO GO, Amazon Prime Video lub inne dostępne w Twoim kraju. Upewnij się, że masz aktywną subskrypcję lub że film jest dostępny do wynajęcia lub zakupu przed rozpoczęciem oglądania.

„Minionki: Wejście gru” – od ilu lat?

Film „Minionki: Wejście Gru” miał swoją premierę w 2021 roku, więc jest to film z zeszłego roku.

„Minionki: Wejście gru” – ile trwa?

Czas trwania: 90 min.

Opinie

0.0 na 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Minionki: Wejście Gru”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Minionki: Wejście Gru
Minionki: Wejście Gru

Submatiq
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Porównaj oferty
  • Total (0)
Porównaj
0