Netflix

29,00 

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
Dodaj do porównania
Darmowy okres

30 dni

Aplikacja mobilna

Tak

Dostępność offline

Tak

Kategoria:

Netflix jest najpopularniejszą platformą streamingową na świecie. Styczniu 2021 roku liczba wszystkich zarejestrowanych abonentów przekroczyła 200 milionów. W Polsce z serwisu korzystają tysiące osób. Liczba ta regularnie wzrasta. Serwis słynie z produkcji dedykowanych, znajdziemy tam mnóstwo filmowych i serialowych nowości, jak i masę klasyków kina. Strona posiada w swoim pakiecie filmy z wszystkich gatunków, plus animacje dla dzieci.

(1 opinia klienta)
Oferta jest na miejscu #1 w kategorii VOD

Główną siłą Netflixa jest ogromna różnorodność tematyczna, dostępne są setki różnych seriali i filmów, zarówno nowszych, jak i starszych. Oglądanie dobywa się bez reklam i przerw, dzięki czemu jest niezwykle komfortowe. Każdy bez względu na wiek znajdzie dla siebie coś ciekawego, co ważne serwis zapamiętuje nasze wyszukiwania i polubienia i na podstawie tego poleca nam kolejne pozycje. Dzięki temu w łatwy sposób zapoznamy się z ofertą i znajdziemy dla siebie coś interesującego. Baza strony to tysiące produkcji dostępnych po polsku, do wyboru z lektorem bądź napisami.

Wszystkie największe hity serialowe ostatnich lat, takie jak Dom z Papieru, Dark czy House of Cards dostępne są wyłącznie no Netflixie, strona posiada również masę produkcji dedykowanych, który nie obejrzymy w telewizji. Warto również wspomnieć, że oferta Netflixa podlega ciągłej rotacji, dzięki czemu możemy liczyć na stałą porcję nowości filmowych i serialowych.

Netflix cena

Nie ma jednej odpowiedzi na pytanie, ile kosztuje Netflix, wszystko zależy od pakietu, jaki wybierzemy. Do wyboru mamy trzy różne warianty finansowe:

 • Podstawowy w cenie 29 zł,
 • Standard – w cenie 43 zł,
 • Premium – w cenie 60 zł.

Gdy zdecydujemy się wybrać najtańszy pakiet, będziemy mogli oglądać filmy i seriale na jednym urządzeniu jednocześnie, dlatego jest to idealna oferta dla jednej osoby. Z kolei w pakiecie standardowym możemy oglądać w jakości HD, zwiększy się również ilość urządzeń, na których można oglądać jednocześnie (2 urządzenia). W pakiecie premium możliwe jest jednoczesne oglądanie na czterech ekranach oraz w jakości ultra HD. Koszt na jedną osobę to w takiej sytuacji wynosi 13 złotych. Jest do najlepsze rozwiązanie dla rodziny.

Wcześniej dostępna była specjalna promocja, która umożliwiała darmowe korzystanie z serwisu przez jeden miesiąc, jednak ze względu na liczne nadużycia została wycofana. Po opłaceniu usługi subskrypcja będzie się odnawiać automatycznie.

Warto również pamiętać, że z Netflixa możemy zrezygnować w każdej chwili i nie wiąże się to z żadną karą finansową. Zawsze możemy również wznowić subskrypcję.

Netflix jako usługa dodatkowa

Netflix w Polsce jest dostępny w wielu różnych serwisach. Przykładowo włączenie Netflixa do swojej oferty sieć Vectra wspiera specjalną promocją, w ramach której obecni, jak i nowi klienci tej sieci będą mogli korzystać z platformy nawet 12 miesięcy bez dodatkowych opłat. Na taki właśnie okres można aktywować plan Standard, jeśli natomiast zdecydujemy się na plan Premium, promocyjny czas zostanie skrócony.

Po zakończeniu okresu promocyjnego opłata za Netflix zostanie doliczona do naszego abonamentu. Polsat Cyfrowy nie posiada w swojej ofercie Netflixa, podobnie jak UPC. Z kolei w Vectrze serwis ten jest dostępny w prezencie na 12 miesięcy i dotyczy to zarówno abonamentu za 124,99, 104,99, jak i 69,99 złotych. NC+ oferuje swoim abonentom specjalny pakiet wraz z Netflixem w cenie 99,99 złotych przez 3 miesiące, 109,99 złotych przez 3 miesiące, lub 139,99 złotych przez 6 miesięcy.

1 opinia o Netflix

3.0 na 5
0
0
1
0
0
Czytaj opinie
Pokaż wszystkie Najlepsza Najwyższa ocena Najniższa ocena
 1. Joanna

  Oferta seriali oryginalnych mogłaby być lepsza. Można obejrzeć wszystko w miesiąc, a później już nic ciekawego się nie pojawia. Platforma działa bardzo dobrze, filmy nie zacinają się przy nawet słabym łączu.

  + ZALETY: Dobra aplikacja vod
  - WADY: słaba oferta seriali i filmów Netflixa
  Przydatna(3) Nieprzydatna(1)Już oddałeś swój głos

  Dodaj Opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Netflix
  Netflix

  29,00 

  Submatiq
  Logo
  Rejestracja Nowego Użytkownika
  Resetuj Hasło
  Porównaj oferty
  • Total (0)
  Porównaj
  0