HBO MAX (dawniej HBO GO)

24,90 

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 3
Dodaj do porównania
Darmowy okres

14 dni

Dostępność offline

Tak

Aplikacja mobilna

Tak

Kategoria:

HBO Max to platforma streamingowa, która zapewnia dostęp do szerokiej gamy treści, takich jak filmy, seriale, dokumenty, programy dla dzieci i wiele więcej. Jest częścią rodziny HBO, która od dawna jest znana ze swojego wysokiego standardu produkcji i oryginalnych treści. Platforma HBO Max oferuje nie tylko seriale i filmy, ale także oryginalne produkcje.

(6 opinii klienta)
Oferta jest na miejscu #5 w kategorii VOD

HBO MAX – cennik

Usługa HBO MAX działa na zasadzie subskrypcji. Okres rozliczeniowy trwa miesiąc, co oznacza, że po upływie 30 dni naliczana jest automatyczna opłata, zgodna z cennikiem, który zamieszczony jest na stronie internetowej. Aktualna kwota miesięcznego użytkowania platformy HBO MAX wynosi 29,99 zł.

Każdy nowy użytkownik otrzymuje także możliwość skorzystania z darmowego okresu próbnego. Okres ten trwa 7 dni, podczas których mamy możliwość przetestowania pełnej wersji serwisu, bez ponoszenia żadnych kosztów. Jest to doskonały sposób, aby zapoznać się z ofertą filmów i seriali, a także zdecydować się na kontynuowanie subskrypcji, bądź zrezygnować z usług platformy.

HBO MAX w ofertach operatorów

Poza tradycyjną metodą, czyli zarejestrowaniem się na platformie HBO MAX poprzez stronę internetową i założenie indywidualnego konta, istnieją jeszcze inne sposoby na korzystanie z oferty tego serwisu. Usługa ta znajduje się w ofercie niektórych operatorów telewizji i dostawców sieci internetowej. Platforma streamingowa występuje wtedy jako dodatkowy pakiet, który należy wykupić, ponosząc opłatę, która zazwyczaj jest nieco niższa niż w przypadku samodzielnego logowania.

W przypadku Cyfrowego Polsatu opłata za pakiet obejmujący HBO MAX wynosi 20 zł za 30 dni. NC+ w swojej ofercie posiada pakiet, w którego skład wchodzi kilka elementów, w tym także dostęp do HBO MAX. W przypadku UPC natomiast podobnie jak w Cyfrowym Polsacie istnieje możliwość dokupienia HBO MAX w cenie 19,99 miesięcznie, przy czym pojawiają się także promocje polegające na obniżeniu kosztów podczas pierwszych miesięcy użytkowania.

HBO MAX jak anulować subskrypcję?

Anulowanie subskrypcji HBO MAX jest procesem równie prostym, co jej rozpoczęcie. Wystarczy zalogować się na swoim koncie, które założyliśmy na początku użytkowania serwisu. Następnie należy wejść w zakładkę „Ustawienia” i wybrać z listy „Zarządzanie subskrypcją”. Po tym klikamy na przycisk „Strona anulowania subskrypcji”, zjeżdżamy na sam dół strony, gdzie wybieramy ostatecznie opcję „Anuluj subskrypcję”. Gdy wykonamy wszystkie te czynności, mamy już pewność, że z naszego konta bankowego nie zostanie pobrana opłata za kolejny miesiąc korzystania z platformy HBO MAX, a wraz z upływem terminu bieżącego okresu rozliczeniowego, nie będziemy już w stanie używać serwisu.

 

Na koniec warto zaznaczyć, iż subskrypcja HBO MAX wymaga posiadania karty płatniczej, ponieważ comiesięczna opłata pobierana jest bezpośrednio z rachunku bankowego przypisanego do tej karty, po wcześniejszym wprowadzeniu jej numeru do danych w koncie użytkownika serwisu.

9Ocena eksperta
Warto skorzystać
Lepsze filmy i seriale niż na Netflixie. Aplikacja często zawiesza się na telewizorze. Korzystam od sześciu miesięcy. Czasem pojawia się coś ciekawego.
ZALETY
 • bogata oferta filmów i seriali
WADY
 • kiepskie działanie aplikacji

1.0 na 5
0
0
0
0
6
Czytaj opinie
Pokaż wszystkie Najlepsza Najwyższa ocena Najniższa ocena
 1. marcin

  Jestem do końca umowy i tyle mnie widzieli.

  + ZALETY: Nie ma
  - WADY: Filmy z epoki co polsat juz puscił za darmo
  Przydatna(0) Nieprzydatna(0)Już oddałeś swój głos
 2. Monika

  Nawet w tv jest większy wybór, filmy/seriale nie włączają się, brak możliwości wyboru dźwięku i jakości, brak możliwości zobaczenia filmów/seriali dostępnych w ofercie przed zakupem. Nie polecam

  + ZALETY: Brak
  - WADY: Os
  Przydatna(0) Nieprzydatna(0)Już oddałeś swój głos
 3. Monika

  Brak obsługi starszych urządzenia uniemożliwia mi korzystanie z usługi. Niestety muszę zrezygnować.

  + ZALETY: Brak
  - WADY: Brak obsługi 5:1, nie obsługuje starszych urządzeń, zacina się, nie zapisuje miejsca w którym przestało się oglądać.
  Przydatna(0) Nieprzydatna(0)Już oddałeś swój głos
 4. Ja

  Nieporozumienie, ciagle coś nie działa, nie chcą zwrócić pieniędzy mimo braku aktywności na koncie przez prawie rok. Dodatkowo, u obsługi klienta brak zdrowego rozsądku. Jakości nie da się wybrać, aplikacja nie zaznacza od którego momentu się skończyło, Netflix 10x lepszy

  + ZALETY: Brak
  - WADY: technikalia, jakość usługi, obsługa klienta
  Przydatna(0) Nieprzydatna(0)Już oddałeś swój głos
 5. Piotr

  Słaba obsługa klienta, wąski wybór

  - WADY: Obsługa klienta zasłania się regulaminem, żeby unikać zdrowego rozsądku. Wybór filmów jest bardzo ograniczony.
  Przydatna(0) Nieprzydatna(0)Już oddałeś swój głos
 6. ja

  kompletna beznadzieja. Stanowczo odradzam

  - WADY: - Strona i aplikacja są zrobione źle... szkoda słów - filmy czasami nie mogą się w ogóle załadować na stronie - nie można ustawić jakości filmów oglądanych - jest to ustawiane automatycznie (czasami jakość jest beznadziejna - nie da się oglądać)
  Przydatna(2) Nieprzydatna(0)Już oddałeś swój głos

  Dodaj Opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  HBO MAX (dawniej HBO GO)
  HBO MAX (dawniej HBO GO)

  24,90 

  Submatiq
  Logo
  Rejestracja Nowego Użytkownika
  Resetuj Hasło
  Porównaj oferty
  • Total (0)
  Porównaj
  0