Najlepsza telewizja internetowa 2023

Żyjemy w czasach, w których nie potrzebujemy tradycyjnej anteny, aby oglądać ulubione programy na żywo. Telewizja internetowa to rozwiązanie skierowane do tych, którzy cenią sobie wygodę oraz rozwiązania dopasowane do konkretnych potrzeb. Czym konkretnie jest telewizja internetowa? Jak wybrać najlepszego dostawcę oraz na co zwrócić uwagę podczas dokonywania wyboru? Wszystkie odpowiedzi umieszczamy poniżej.

Czym jest telewizja internetowa?

Telewizja internetowa to rozwiązanie, które pozwala na nadawanie telewizyjne przy wykorzystaniu połączenia internetowego. Oznacza to, że oglądanie ulubionych seriali, filmów czy też programów możliwe jest praktycznie z każdego miejsca na świecie, w którym użytkownicy mają dostęp do sieci. To nowoczesne rozwiązanie umożliwia na odbiór treści nie tylko przy wykorzystaniu telewizorów, ale również laptopów, telefonów czy nawet tabletów.

10
HBO GO

HBO GO 14 dni okresu próbnego

Dostępność offline / aplikacja mobilna
10

Canal+ Telewizja internetowa 14 DNI OKRESU PRÓBNEGO

Dostępność offline / aplikacja mobilna. Zdarzają się dobre produkcje.
4.5
Player

Player RÓŻNORODNA OFERTA

Najwięcej polskich seriali kiepskiej jakości (od TVN) i programów typu Reality Show. Znikoma ilość dobrych produkcji.

Warto również podkreślić, że obecnie wymienia się cztery kategorie takich telewizji internetowych. Możemy zaliczyć do nich stacje telewizyjne, które:

 • przygotowują materiały, które są dostępne jedynie w Internecie,
 • nadają programy tradycyjne oraz przez Internet,
 • udostępniają w sieci tak zwane materiały na żądanie,
 • działają na żywo tylko w Internecie.

Poznaj wszystkie zalety telewizji internetowej

Telewizja internetowa posiada wiele zalet, które jak najbardziej warto poznać. To bez wątpienia pomoże w podjęciu ostatecznej decyzji o zakupie dowolnego pakietu online. Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

 • telewizja internetowa jest dostępna na całym świecie – jedynym warunkiem jest dostępność do połączenia z siecią. Oznacza to, że wybrany program obejrzysz nawet na drugim krańcu kuli ziemskiej.
 • korzystne ceny – najlepsi dostawcy oferują pakiety, które są idealnie dopasowane do potrzeb klientów. Wszystko to w korzystnej cenie.
 • dostępność na różnych urządzeniach – telewizję internetową można oglądać na telefonie, laptopie lub tablecie. Dzięki temu można z niej korzystać w środkach transportu czy nawet na plaży.
 • bezpłatne oprogramowanie – część dostawców udostępnia odtwarzacze internetowe, które są zupełnie bezpłatne. Czasami konieczne jest pobranie dedykowanego programu, za który również nie trzeba płacić. 
 • duża różnorodność – dostawcy, którzy cenią sobie zadowolenie klientów, oferują różnorodne pakiety z najlepszymi serialami, wydarzeniami sportowymi czy filami. 

Na co zwrócić uwagę podczas dokonywania wyboru?

Czy są jakiekolwiek minusy opisywanego w tym artykule rozwiązania? Oczywiście można wymienić kilka kwestii, które wskażą ewentualne niedoskonałości. Warto w tym momencie podkreślić, że można ich w prosty sposób uniknąć. Przed dokonaniem wyboru telewizji internetowej, z której będziemy korzystać, warto zweryfikować następujące kwestie:

 • jakość obrazu – najlepiej wybierać dostawców, którzy oferują odbiór obrazy w technologi Full HD. Dzięki temu, korzystając z telewizora, można cieszyć się najlepszą jakością. Natomiast w przypadku, w którym będziemy korzystać z tabletu lub telefonu, bez problemu zmienimy ustawienia optymalne dla wybranego przez nas urządzenia.
 • szybkość połączenia internetowego – w przypadku, w którym chcemy cieszyć się niezakłóconym przekazem na żywo, dobrze mieć szerokopasmowe łącze internetowe. 
 • ograniczona dostępność do programów – niektórzy nadawcy mają ograniczenia techniczne związane z odbiorem kanału przez dużą liczbę odbiorców. Warto więc zdecydować się na taką telewizję online, która gwarantuje ciągły dostęp, nawet w przypadku dużego zainteresowania ze strony internautów.

Ile kosztuje telewizja internetowa?

Cena telewizji internetowej waha się w zależności od dostawcy czy też wybranego pakietu. Bardzo często nowi użytkownicy mogą skorzystać z zachęcających promocji, które zwyczajnie się opłacają. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto również sprawdzić, czy będziemy zobowiązani do opłacania pakietu przez cały rok, pół roku, a może bez jakichkolwiek zobowiązań. Ostatnia opcja jest najbardziej wygodna, ponieważ w dowolnym czasie można zrobić przerwę i zrezygnować z opłaty, a po kilku miesiącach wrócić i cieszyć się najlepszą telewizją online. Dodatkowo dobrze zwrócić uwagę, czy rodzaj wybranego pakietu wpływa na cenę. Sprawdź, czy bardziej opłaca się zakup opcji na rok, czy też na inny okres.

Warto wiedzieć, że zazwyczaj za dedykowane kanały sportowe lub filmowe zapłacimy odrobinę więcej. Jednak w przypadku, w którym zależy nam na legalnym oglądaniu najlepszych wydarzeń sportowych czy też najciekawszych hitów kinowych, warto dopłacić kilkanaście złotych. Emocje, które otrzymamy w zamian to najlepszy prezent.

Opcje dostępne na polskim rynku

Telewizja internetowa w Polsce nieustannie się rozwija. Nic w tym dziwnego! Użytkownicy cenią sobie najlepsze produkcje, wysoką jakość i tak prostą dostępność. Właśnie dlatego coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązanie. Praktycznie każdy, kto chociaż raz poszukiwał informacji o telewizji online, spotkał opcje udostępniane przez Onet, Wirtualną Polskę czy też Interię. Każdy z tych dostawców oferuje kilkanaście kanałów na żywo oraz materiały na żądanie. To również tam po raz pierwszy pojawiły się programy autorskie, które są dostępne jedynie w sieci.

Wybierz korzystną ofertę dla Ciebie!

Obecnie telewizja internetowa to coś więcej niż oglądanie ulubionych programów na żywo, z dowolnego urządzenia i w wygodnym dla nas momencie. Jedną z najciekawszych opcji znajdziemy, przeglądając ofertę CANAL+ online. Dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie?

 • za pierwszy miesiąc zapłacimy jedynie 20 zł – to świetna okazja, aby przetestować pakiet przy praktycznie minimalnych kosztach.
 • dostęp na wielu urządzeniach – wybierając tego dostawcę, można oglądać telewizję online na dowolnym urządzeniu. Ułatwi to aplikacja mobilna dla systemów Android oraz iOS.
 • możliwość oglądania 2 streamów jednocześnie – oznacza to, że w przypadku jednego gospodarstwa domowego można oglądać dwa różne programy, na dwóch różnych urządzeniach w jednym czasie.
 • kanały sportowe i informacyjne – w podstawowej ofercie użytkownicy otrzymują dostęp do podstawowych programów Canal+ oraz do oryginalnych seriali produkowanych przez tego dostawcę. Jednocześnie w pakiecie udostępniane są hity filmowe oraz najlepsze wydarzenia sportowe, takie jak NBA, Premier League czy też PKO BP Ekstraklasa. 
 • pakiet bez zobowiązań – to opcja świetna dla osób, które nie lubią długoterminowych zobowiązań. Można więc zdecydować się na płatność tylko na jeden miesiąc, po czym zrezygnować z usługi.
 • bezpieczne płatności – dostawca udostępnia bezpieczne metody płatności. Za pakiet zapłacimy kartą płatniczą lub możemy wybrać płatność z operatorem sieci komórkowej Play.
 • dowolna możliwość rozszerzenia pakietu – w razie potrzeby można rozszerzyć pakiet o kanały ELEVEN SPORT, na których dostępne są wydarzenia z Bundesligi, El Clasico oraz F1. Ciekawym dodatkiem będą również kanały filmowe HBO oraz informacyjne FUN&NEWS.
 • różne przeglądarki – wybierając opcję CANAL+ online bez problemu obejrzymy poszczególne produkcje na przeglądarkach, takich jak Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox oraz Microsoft Edge. 

Telewizja online to jedno z najciekawszych rozwiązań, które są obecnie dostępne na rynku. Bez wątpienia dobrze jest wybierać najlepszych dostawców, którzy oferują szeroki wybór, wysoką jakość i niezawodność. Jednocześnie opcje dodatkowe, takie jak kanały sportowe lub dedykowane kanały filmowe pozwalają na przyjemne spędzenie czasu i oczekiwany relaks. Warto więc dokonać dopasowanego do własnych potrzeb wyboru i cieszyć się tym, co dla nas najlepsze. Tylko wtedy przyjemność z oglądania telewizji online będzie jeszcze większa.

Brak komentarzy

Dodaj Odpowiedź

Submatiq
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Porównaj oferty
 • Total (0)
Porównaj
0