Najgorętsze premiery filmowe i serialowe na Netflix w czerwcu 2024

Premiery filmowe na Netflix

1 czerwca – „Piękne życie”

Jeden z najbardziej oczekiwanych filmów, który zadebiutuje 1 czerwca na platformie Netflix, to „Piękne życie”. Ta ujmująca duńska historia miłosna przenosi nas w świat urokliwego nadmorskiego miasteczka. Głównym bohaterem jest Elliott, utalentowany młody człowiek, który przypadkiem spotyka znaną producentkę muzyczną o imieniu Lilly. To spotkanie staje się punktem zwrotnym w życiu Elliotta, gdyż Lilly dostrzega w nim ogromny potencjał artystyczny. Wspólne godziny spędzone w studiu przynoszą im bliskość i coraz silniejsze uczucie.

Jednak na drodze do ich szczęścia pojawiają się przeszkody. Oboje niosą ze sobą bagaż przeszłości, który niełatwo jest porzucić. Dodatkowo, na ich drodze staje szereg nieoczekiwanych problemów, które kładą cień na ich rozwijającym się związku. Czy Elliott i Lilly będą w stanie pokonać przeciwności losu i odnaleźć prawdziwe szczęście razem?

9 czerwca – „W moim stylu”

Merve marzy o beztroskim i dostatnim życiu, ale rzeczywistość stawia jej na drodze przeszkody. Aby uniknąć eksmisji, dziewczyna zakłada start-up i angażuje się w romans z jednym ze swoich inwestorów.

14 czerwca – „Moda na miłość”

Jenna, redaktorka modowego magazynu, podejmuje nową pracę, która ma wpływ na jej przyszłą karierę. W biurze odkrywa, że przystojniak, którego poznała na imprezie, jest nie tylko jej nowym współpracownikiem, ale także synem surowej szefowej.

16 czerwca – „Tyler Rake 2”

Kontynuacja popularnej megaprodukcji Netfliksa. Tym razem Tyler Rake, australijski najemnik, zostaje zatrudniony, aby uwolnić rodzinę bezwzględnego gangstera z więzienia, mimo bliskiego spotkania ze śmiercią podczas poprzedniej misji.

23 czerwca – „Przez moje okno: Rozdzieleni”

23 czerwca na Netflixie zadebiutuje poruszający film „Przez moje okno: Rozdzieleni”. Opowiada on historię młodej pary, Aresa i Raquel, którzy są ze sobą już od kilku lat i wydają się być nierozłączni. Jednak ich harmonijne życie zostaje niespodziewanie zakłócone, gdy Ares otrzymuje propozycję wyjazdu na studia za granicę.

Chociaż zakochani decydują się na podjęcie tego wyzwania, to rozłąka i odległość stają się wielkim wyzwaniem dla ich związku. Codzienne rozmowy przez telefon i komunikatory internetowe nie są w stanie zastąpić bliskości, jaką sobie obiecywali. Oboje zaczynają odczuwać tęsknotę i potrzebę obecności drugiej osoby.

Dodatkowo, nowe otoczenie i nowe znajomości stwarzają pokusy i zagrożenia dla ich wierności. Ares i Raquel muszą stawić czoła pokusom oraz próbie zaufania, jaką niesie ze sobą odległość. Czy ich miłość przetrwa ten trudny okres? Czy będą w stanie pokonać przeszkody i odnaleźć się nawzajem w świecie, który ich rozdziela?

„Przez moje okno: Rozdzieleni” to film, który porusza temat miłości na odległość i siły, jakie trzeba mobilizować, aby utrzymać związek pomimo przeciwności. Pokazuje on trudności, z jakimi borykają się pary oddzielone od siebie i konfrontuje nas z pytaniem, czy miłość może przetrwać test czasu i dystansu.

Premiery serialowe na Netflix

2 czerwca – „Valeria”, sezon trzeci Valeria i jej przyjaciółki muszą zmierzyć się z największym wyzwaniem w swoim życiu – swoimi trzydziestymi urodzinami. Nowy etap przynosi im nowe możliwości, problemy i romanse, ale zawsze mogą na siebie liczyć i razem śmiać się z życiowych perypetii.

5 czerwca – „Królowe Djursholm”

Cztery dziewczyny z bogatych rodzin postanawiają obrabować dom nowej sąsiadki, ale zamiast wezwać policję, ta proponuje im sojusz. Razem zamierzają zatrząść całą okolicą. Serial inspirowany prawdziwymi wydarzeniami, utrzymany w nostalgicznej estetyce lat 90.

7 czerwca – „Arnold”

Trzyczęściowy serial dokumentalny opowiadający historię życia Arnolda Schwarzeneggera. Śledzimy jego dorastanie w Austrii, karierę kulturysty, początki w Hollywood i kampanię wyborczą. W serii występują wywiady z przyjaciółmi, przeciwnikami, współpracownikami i obserwatorami Schwarzeneggera.

8 czerwca – „Jeszcze nigdy…”, sezon czwarty

To ostatni sezon przygód Devi, licealistki z serialu stworzonego przez Mindy Kaling. Devi staje w obliczu finałowych egzaminów i balu absolwentów, a także miłosnych rozterek, gdy poznaje czarującego Ethana.

14 czerwca – „Nasza planeta 2”

Kolejna seria dokumentalna twórców nagradzanych filmów „Planeta Ziemia” i „Błękitna planeta”. Przedstawia piękno i zagrożenia, związane z kryzysem klimatycznym, jakie stoją przed naszą planetą. Narratorem serii jest David Attenborough.

29 czerwca – „Wiedźmin”, sezon trzeci

To jeden z najbardziej oczekiwanych powrotów na Netflix – trzeci sezon „Wiedźmina”. Chociaż fanów cieszy kontynuacja historii Geralta i Ciri, to równocześnie smutny moment, ponieważ będzie to ostatnia odsłona z udziałem Henry’ego Cavilla w roli tytułowej. Pierwsza połowa sezonu pojawi się 29 czerwca, a druga dopiero 27 lipca.

„Czarne lustro”, sezon szósty

Charlie Brooker powraca z kolejnym sezonem swojej dystopijnej antologii. Tym razem przeniesiemy się do niedalekiej przyszłości, w której sztuczna inteligencja osiągnęła nowy poziom rozwoju. Sieć jest zalana piosenkami, filmami i deepfake’ami generowanymi przez programy AI. W nowym sezonie „Czarnego lustra” zastanowimy się nad skutkami tych nowych technologii. Gwiazdorską obsadę tworzą Aaron Paul, Salma Hayek i Zazie Beetz.

To tylko kilka z wielu interesujących filmów i seriali, które będą dostępne na platformie Netflix w czerwcu 2023. Czekają nas emocjonujące chwile przed ekranem.

Brak komentarzy

Dodaj Odpowiedź

Submatiq
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Porównaj oferty
  • Total (0)
Porównaj
0