Zwierzogród

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodaj do porównania
Kategoria: Tag:

Nick Bajer, sprytny lis słynący z niecnych interesów, i Judy Hops, ambitna króliczka z marzeniami o pracy w policji, tworzą niesamowity duet, aby rozwiązać tajemniczą zagadkę kryminalną.

Dodaj swoją opinię

„Zwierzogród” fabuła

„Zwierzogród” to animowany film pełen uroku, który bawi i wzrusza zarówno dzieci, jak i dorosłych. Wyprodukowany przez Walt Disney Animation Studios, ten barwny świat zwierzęcych bohaterów zaprasza nas do fascynującego miasta, gdzie różne gatunki zwierząt żyją razem, dążąc do spełnienia swoich marzeń.

Fabuła filmu skupia się na postaci Judy Hopps, małej króliczki, która marzy o tym, by stać się pierwszą króliczkową policjantką w Zwierzogrodzie. Mimo początkowych trudności i stereotypów, Judy udowadnia swoją odwagę i determinację, kiedy dostaje szansę rozwiązania zagadki zaginionych zwierząt. W trakcie śledztwa Judy spotyka sprytnego oszusta o imieniu Nick Wilde, lis, który z początku wydaje się być niegodnym zaufania. Razem wyruszają na niezwykłą przygodę, która odkryje przed nimi głębsze tajemnice miasta.

„Zwierzogród” obsada

 • Ginnifer Goodwin jako Judy Hopps
 • Jason Bateman jako Nick Wilde
 • Idris Elba jako Chief BogoJenny Slate jako Dawn Bellwether
 • Nate Torrence jako Benjamin Clawhauser
 • Bonnie Hunt jako Bonnie Hopps
 • Don Lake jako Stu Hopps
 • Tommy Chong jako Yax
 • J.K. Simmons jako Mayor Lionheart
 • Octavia Spencer jako Mrs. Otterton
 • Alan Tudyk jako Duke Weaselton
 • Shakira jako Gazelle

„Zwierzogród” nagrody

„Zwierzogród” to jedna z najlepiej ocenianych animacji w historii kina. Film zdobył wiele nagród, w tym Oscara za najlepszy film animowany w 2017 roku.

„Zwierzogród” jest nie tylko lekką animacją dla dzieci, ale również filmem z mocnym przesłaniem. Porusza tematy takie jak różnorodność, akceptacja, walka ze stereotypami i dążenie do spełnienia marzeń. Przez humor i sympatyczne postacie, film w ciekawy sposób podejmuje ważne społeczne i kulturowe kwestie, stając się tym samym inspirującym obrazem dla widzów w różnym wieku.

Jako produkcja Disneya, „Zwierzogród” nie zawodzi pod względem technicznym. Animacja jest pełna detali i pięknie oddaje różnorodność światów, w jakich żyją zwierzęta. Zwierzaki są ożywione i mają unikalne cechy charakterystyczne dla ich gatunku, co sprawia, że świat filmu staje się jeszcze bardziej autentyczny i przekonujący.

Niezwykłe jest również zestawienie różnych gatunków zwierząt, które współistnieją w Zwierzogrodzie. Film wprowadza nas do miasta pełnego niespodzianek, gdzie spotykamy sympatyczne króliczki, charyzmatyczne lisy, karkołomne wiewiórki, odważne lamparty i wiele innych postaci, które tworzą barwną mozaikę zwierzęcego społeczeństwa.

„Zwierzogród” recenzje krytyków

„Zwierzogród” otrzymał pozytywne recenzje krytyków i zdobył wiele nagród, w tym Oscara dla najlepszego pełnometrażowego filmu animowanego. Zyskał też ogromną popularność wśród widzów na całym świecie, którzy docenili zarówno jego rozrywkowy aspekt, jak i głębsze przesłanie.

„Zwierzogród” gdzie obejrzeć?

„Zwierzogród” obejrzeć można na platformie streamingowej Amazon Prime.

Podsumowując, „Zwierzogród” to urocza i mądra opowieść, która w ciekawy sposób łączy zabawę z poważniejszymi tematami. Dzięki pięknej animacji, sympatycznym postaciom i niezapomnianym momentom, ten film z pewnością umili wiele chwil zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Opinie

0.0 na 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Zwierzogród”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zwierzogród
Zwierzogród

Submatiq
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Porównaj oferty
 • Total (0)
Porównaj
0