ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodaj do porównania
Kategoria:

Eddie Brock, ambitny dziennikarz z San Francisco, przypadkowo łączy się z obcą formą życia, symbiontem, który nadaje mu nadludzkie siły i zdolności. Jednakże symbiont posiada własną, mroczną osobowość, zwaną Venoma, która potrafi przejąć kontrolę nad ciałem Eddiego. Kiedy życie Brocka zostaje zagrożone, musi uwolnić Venoma, by ten pomógł mu przetrwać. Jednakże ta decyzja rodzi niebezpieczeństwo dla całego miasta, gdyż symbiont zaczyna działać na własną rękę, tworząc chaos i zagrażając ludzkości.

Dodaj swoją opinię

Carlton Drake planuje kolejny eksperyment z symbiontem i zamierza wykorzystać go do inwazji na cały świat. Eddie i Venom muszą połączyć siły, by powstrzymać Drake’a i jego armię symbiontów, które zagrażają ludzkości. Tymczasem polują na nich agenci rządu, którzy chcą przechwycić symbionta i wykorzystać go jako broń. Eddie i Venom muszą stawić czoła nie tylko zewnętrznym zagrożeniom, ale także swoim własnym demonom wewnętrznym i nauczyć się działać jako zespół, by ocalić świat przed zagładą. Akcja, humor i niesamowite efekty specjalne sprawiają, że film Venom to idealna rozrywka dla fanów kina akcji i komiksów.

„Venom” – recenzje krytyków

W ocenach krytyków film „Venom” otrzymał mieszane recenzje. Niektórzy krytycy chwalili grę aktorską Toma Hardy’ego i efekty wizualne, ale krytykowano scenariusz i tempo fabuły. Część recenzentów uważała, że filmowi brakowało charakterystycznego humoru i stylu, który odróżniłby go od innych filmów superbohaterskich. Jednakże wielu fanów Marvela z pewnością zadowolił niepokorny i mroczny styl filmu oraz charakterystyczny wygląd postaci Venom.

„Venom” – recenzje widzów

W dyskusji na temat filmu „Venom” użytkownicy dzielą się swoimi opiniami na temat produkcji. Jedni chwalą jej dynamikę, humor oraz grę aktorską Toma Hardy’ego, którego uważają za najlepszą rzecz w filmie. Inni natomiast krytykują scenariusz i fabułę, która według nich była nieco chaotyczna i skupiała się zbytnio na humorze. Nie brakuje także krytyki wobec efektów specjalnych i CGI, które nie zawsze były dobrej jakości. Jednak większość osób zgodnie stwierdza, że film to przyjemna rozrywka, idealna dla fanów komiksów i kina akcji.

Obsada filmu „Venom”

  • Tom Hardy
  • Michelle Williams
  • Riz Ahmed
  • Scott Haze
  • Reid Scott
  • Jenny Slate
  • Melora Walters

„Venom” – ciekawostki

W trakcie negocjacji w 2012 roku, Josh Trank, Alex Kurtzman i Gary Ross byli rozważani do reżyserii filmu „Venom”. W pierwotnej wersji skryptu Dante Harper miał być scenarzystą. Do roli doktora Carltona Drake’a brani pod uwagę byli Matt Smith, Pedro Pascal i Matthias Schoenaerts. Studio rozważało również różne opcje dla ról tytułowych – Finna Wittrocka, Stephen Farrelly’ego i Kellana Lutza. W trakcie produkcji filmu pojawiło się kilka błędów, takich jak brak lusterek w motocyklu czy niewłaściwa droga dojazdu do szpitala w jednej ze scen. Film kręcono w San Francisco i Atlancie.

„Venom” – informacje

Film oparty jest na postaciach z komiksów Marvela, stworzonych przez Davida Michelinie. „Venom” okazał się sukcesem kasowym, zarabiając ponad 800 milionów dolarów na całym świecie, przy budżecie w wysokości 100 milionów dolarów. Film został wyprodukowany przez Avi Arad Productions i wydany przez Columbia Pictures.

 

Opinie

0.0 na 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Venom”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Submatiq
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Porównaj oferty
  • Total (0)
Porównaj
0