Jestem DDA. Notatki z terapii. Jak wyjść z toksycznego domu

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodaj do porównania
Kategoria:

Czy DDA to choroba czy wyrok? Kim są Dorosłe Dzieci Alkoholików? Czy można wyjść ze złej rodziny i odnaleźć szczęście? Jak przebiega terapia DDA? Jak przekształcić trudne doświadczenia w siłę życiową?

Joanna Szczerbaty, od wielu lat wspiera osoby, które wychodziły z domów dotkniętych alkoholizmem. Słuchając historii swoich pacjentów, stworzyła poruszającą opowieść o domu pełnym cierpienia i trudności, ale również o skutecznym wyjściu z niego. Przemawia o traumach, bólu dorastania i trudnościach powrotu do normalnego życia.

Wraz z psychologicznym komentarzem do tej historii, wyjaśnia istotę syndromu DDA, przedstawia proces terapii oraz odkrywa, jakie dary może odnaleźć osoba, która doświadczyła krzywdy.

Nawet najgorsza przeszłość ma to do siebie, że już odeszła, a żałoba po tym, co się wydarzyło, nie może trwać wiecznie.

 

Dodaj swoją opinię

„Jestem DDA. Notatki z terapii. Jak wyjść z toksycznego domu” najważniejsze informacje

„Jestem DDA. Notatki z terapii. Jak wyjść z toksycznego domu” to książka autorstwa Joanny Szczerbaty, która opowiada o trudnym temacie toksycznych relacji w rodzinie. Książka ta jest zapisem notatek z terapii, którą autorka odbyła w celu poradzenia sobie z trudnymi doświadczeniami z przeszłości.

Joanna Szczerbaty w swojej książce dzieli się swoją historią i doświadczeniami związanymi z toksyczną rodziną. Autorka opisuje, jak szukała pomocy i jak terapia pomogła jej wyjść z trudnej sytuacji. Książka jest napisana w sposób bardzo osobisty i szczery, co pozwala czytelnikom zobaczyć problem toksycznych relacji z perspektywy osoby, która z tym walczyła.

„Jestem DDA. Notatki z terapii. Jak wyjść z toksycznego domu” poruszana tematyka

W książce „Jestem DDA. Notatki z terapii. Jak wyjść z toksycznego domu” autorka porusza wiele trudnych tematów, takich jak emocjonalne i fizyczne znęcanie się, manipulacja, izolacja i kontrola. Opisuje także, jak te doświadczenia wpłynęły na jej życie i jakie miały konsekwencje dla jej zdrowia psychicznego. Jednym z ważniejszych przesłań książki jest to, że każdy ma prawo do własnego życia i nie powinien być ofiarą toksycznych relacji.

„Jestem DDA. Notatki z terapii. Jak wyjść z toksycznego domu” opinie czytelników

Według recenzji czytelników, książka „Jestem DDA. Notatki z terapii. Jak wyjść z toksycznego domu” autorstwa Joanny Szczerbaty, to potężna i odkrywcza publikacja o trudnościach dorosłych dzieci alkoholików (DDA) oraz procesie leczenia z toksycznego środowiska rodzinnego. Książka została pochwalona za szczerość, możliwość zidentyfikowania się z autorką oraz pomoc w zapewnieniu wglądu i porad dla tych, którzy przeszli podobne doświadczenia.

Książka Joanny Szczerbaty jest ważnym głosem w dyskusji na temat toksycznych relacji w rodzinie. Autorka pokazuje, jak trudno jest wyjść z takiej sytuacji i jak ważne jest szukanie pomocy. Książka ta może być szczególnie pomocna dla osób, które same borykają się z podobnymi problemami lub chcą pomóc bliskiej osobie.

Podsumowując, „Jestem DDA. Notatki z terapii. Jak wyjść z toksycznego domu” to książka, która porusza ważny temat toksycznych relacji w rodzinie. Autorka dzieli się swoją historią i doświadczeniami, co pozwala czytelnikom lepiej zrozumieć problem. Książka ta może być pomocna dla osób, które same borykają się z podobnymi problemami lub chcą pomóc bliskiej osobie. Jest to również ważna pozycja dla terapeutów i specjalistów zajmujących się problemami rodzin z toksycznymi relacjami.

Opinie

0.0 na 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Jestem DDA. Notatki z terapii. Jak wyjść z toksycznego domu”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jestem DDA. Notatki z terapii. Jak wyjść z toksycznego domu
Jestem DDA. Notatki z terapii. Jak wyjść z toksycznego domu

Submatiq
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Porównaj oferty
  • Total (0)
Porównaj
0