Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodaj do porównania
Kategoria:

To niezastąpiony przewodnik dla wszystkich, którzy w swoim domu lub miejscu pracy mają styczność z małymi dziećmi. Został poprzedzony wstępem Adele Faber, jednej z autorek bestsellerowego poradnika „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały. Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły”, który według The Boston Globe został okrzyknięty „biblią wychowania”.

Ten podręcznik jest nieodzowny dla każdego, kto pragnie zdobyć niezastąpione umiejętności komunikacji z dziećmi. Autorzy w praktyczny sposób przekazują nie tylko skuteczne metody słuchania i zwracania uwagi, ale również wskazówki dotyczące budowania wzajemnego zaufania i otwartości w relacji z dziećmi. To niezwykle cenny i wszechstronny przewodnik dla rodziców, nauczycieli i opiekunów, którzy pragną stworzyć harmonijną atmosferę i efektywną komunikację z najmłodszymi.

Dodaj swoją opinię

„Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały” najważniejsze informacje

„Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały” to książka, która z pewnością przyda się każdemu rodzicowi, który chce poprawić komunikację z dzieckiem. Książka ta została napisana przez Joannę Faber oraz Julie King. Jest to praktyczny poradnik, który zawiera wiele cennych wskazówek, jak skutecznie porozumiewać się z dzieckiem i unikać konfliktów.

Autorzy książki w przystępny sposób przedstawiają różne techniki i metody, które pomagają w nawiązaniu lepszej relacji z dzieckiem. W książce znajdują się liczne przykłady sytuacji, z którymi rodzice często mają do czynienia, a także konkretne porady, jak sobie z nimi radzić. Książka skupia się na tym, jak rozmawiać z dzieckiem w sposób zrozumiały dla niego, jak słuchać jego potrzeb i jak pomagać mu w rozwoju.

„Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały” najważniejsze przesłania

Jednym z najważniejszych przesłań książki jest to, że rodzice powinni traktować swoje dzieci z szacunkiem i empatią. Autorzy podkreślają, że w ten sposób dziecko nabiera poczucia wartości i samo szanuje innych ludzi. W książce zawarte są także wskazówki, jak radzić sobie z negatywnymi emocjami dziecka, jak pomóc mu w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami, a także jak budować z dzieckiem pozytywną relację.

„Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały” opinie czytelników

Czytelnicy doceniają praktyczne porady oraz techniki, które książka „Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały” oferuje w celu skutecznej komunikacji z małymi dziećmi. Niektórzy recenzenci zauważają, że publikacja jest łatwa do przeczytania i zawiera pomocne przykłady i anegdoty. Inni z kolei wspominają, że książka pomogła im poprawić relacje z dziećmi i zmniejszyć konflikty.

Książka „Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały” to nie tylko poradnik dla rodziców, ale także dla nauczycieli i opiekunów dzieci w przedszkolach. Autorzy podkreślają, że skuteczna komunikacja jest kluczem do dobrych relacji, a wychowanie dziecka to nie tylko kwestia przekazywania mu wiedzy, ale także nauczanie go umiejętności społecznych.

Podsumowując, „Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały” to książka, która z pewnością przyda się każdemu rodzicowi, który chce poprawić swoją komunikację z dzieckiem. Książka ta jest napisana w przystępny sposób, zawiera wiele praktycznych wskazówek i przykładów sytuacji, z którymi rodzice mają do czynienia. Autorzy podkreślają, że szacunek, empatia i skuteczna komunikacja są kluczowe w budowaniu pozytywnej relacji z dzieckiem. Książka ta jest z pewnością godna polecenia dla wszystkich rodziców, którzy chcą wychować swoje dziecko w sposób odpowiedzialny i pełen szacunku.

Opinie

0.0 na 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały
Jak mówić, żeby maluchy nas słuchały

Submatiq
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Porównaj oferty
  • Total (0)
Porównaj
0