Być tak naprawdę. Od grzecznej dziewczynki do wolnej kobiety, która idzie, gdzie chce

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodaj do porównania
Kategoria:

Ta książka jest o podróży do prawdziwej wolności, autentyczności i samoświadomości. Opowiada o walce z wewnętrznymi demonami i odkrywaniu siły w sobie.

To opowieść o wspomnieniach i emocjach. Przemierza ból, prawdę i siłę, ale także czerpie radość, szczęście i niepowstrzymany entuzjazm życia.

To niezwykła książka o tym, jak naprawdę być sobą.

„Własną drogą. Od posłusznej dziewczynki do wolnej kobiety, która podąża własnym śladem” – to dzieło Gierszewskiej.

Ta książka jest jak Marianka: autentyczna. To historia o byciu najlepszym przyjacielem samego siebie. O odkrywaniu własnej tożsamości. O życiu według własnych zasad, a nie według oczekiwań innych. To piękna i mądra książka. Jak Marianka.

Dodaj swoją opinię

„Być tak naprawdę. Od grzecznej dziewczynki do wolnej kobiety, która idzie, gdzie chce” najważniejsze informacje

„Być tak naprawdę. Od grzecznej dziewczynki do wolnej kobiety, która idzie, gdzie chce” to książka autorstwa Marianny Gierszewskiej, która opowiada o drodze, jaką przeszła od bycia grzeczną dziewczynką, która starała się spełnić oczekiwania innych, do wolnej kobiety, która odważnie podąża za swoimi marzeniami i potrzebami.

Książka Marianny Gierszewskiej to szczera opowieść o tym, jak trudno jest uwolnić się od społecznych norm i oczekiwań innych ludzi. Autorka opowiada o swoich doświadczeniach, które doprowadziły ją do momentu, w którym zdecydowała się na zmianę swojego życia i na podążanie za swoimi marzeniami.

„Być tak naprawdę. Od grzecznej dziewczynki do wolnej kobiety, która idzie, gdzie chce” charakterystyka

Gierszewska opowiada o tym, jak trudno było jej zaakceptować swoje emocje i potrzeby, jak długo starała się być grzeczną dziewczynką, która nie przysparza problemów innym ludziom. Jednak w końcu zrozumiała, że musi zacząć słuchać siebie i swoich potrzeb, żeby być szczęśliwą i spełnioną.

Książka Marianny Gierszewskiej to opowieść o tym, jak ważne jest odważne podejmowanie decyzji i podążanie za swoimi marzeniami. Autorka opowiada o tym, jak zaczęła realizować swoje cele i marzenia, jak zaczęła podróżować i odkrywać świat, jak zaczęła rozwijać swoje pasje i zdolności.

„Być tak naprawdę. Od grzecznej dziewczynki do wolnej kobiety, która idzie, gdzie chce” opinie czytelników

„Być tak naprawdę. Od grzecznej dziewczynki do wolnej kobiety, która idzie, gdzie chce” to książka, która może być inspiracją dla każdego, kto szuka swojej drogi i chce odważnie podążać za swoimi marzeniami. Marianna Gierszewska pokazuje, że warto słuchać siebie i swoich potrzeb, że warto odważnie podejmować decyzje i realizować swoje cele. Według mojego wyszukiwania, książka „Być tak naprawdę. Od grzecznej dziewczynki do wolnej kobiety, która idzie, gdzie chce” autorstwa Marianny Gierszewskiej otrzymała pozytywne recenzje od czytelników. Książka opisana jest jako wspomnienia autorki o jej drodze do wolności, samoświadomości i walki z własnymi demonami, a także jako książka o wspomnieniach, emocjach, bólu, prawdzie i sile, ale także o radości, szczęściu i prawdziwej podziwie dla życia. Książka jest dostępna w różnych formatach, w tym w formacie papierowym, audiobooku i ebooku.

Podsumowując, książka Marianny Gierszewskiej „Być tak naprawdę. Od grzecznej dziewczynki do wolnej kobiety, która idzie, gdzie chce” to inspirująca opowieść o tym, jak ważne jest odważne podejmowanie decyzji i podążanie za swoimi marzeniami. Autorka pokazuje, że warto słuchać siebie i swoich potrzeb, że warto akceptować siebie i swoje emocje, żeby być szczęśliwym i spełnionym człowiekiem. To lektura, która może pomóc każdemu w odnalezieniu swojej drogi i realizacji swoich celów.

Opinie

0.0 na 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Być tak naprawdę. Od grzecznej dziewczynki do wolnej kobiety, która idzie, gdzie chce”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Być tak naprawdę. Od grzecznej dziewczynki do wolnej kobiety, która idzie, gdzie chce
Być tak naprawdę. Od grzecznej dziewczynki do wolnej kobiety, która idzie, gdzie chce

Submatiq
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Porównaj oferty
  • Total (0)
Porównaj
0