Możesz być bogaty

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodaj do porównania
Kategoria:

Bogactwo nie jest przywilejem tylko nielicznych. Przysługuje Ci z urodzenia. W tej wyjątkowej publikacji autorstwa doktora Joepha Murphy’ego odkryjesz, jak osiągnąć ten cel w realnym życiu. „Możesz być bogaty” to książka pełna inspirujących i przekonujących opowieści o ludziach, którzy odnieśli sukces. Revelesecrets to secrets prawdziwych bogaczy i umożliwia cieszenie się zamożnością, wpływami i sukcesem, na które zasługujesz.

Dodaj swoją opinię

„Możesz być bogaty” najważniejsze informacje

„Możesz być bogaty” to książka napisana przez Josepha Murphy’ego, która ukazuje czytelnikom, jak osiągnąć sukces finansowy i osobisty. Autor prezentuje w niej swoją teorię, że każdy człowiek może osiągnąć bogactwo, jeśli będzie miał odpowiednią postawę i myślenie.

Murphy w książce skupia się na mocy podświadomości i wpływie, jaki ma na nasze życie. Autor twierdzi, że nasze myśli i przekonania kształtują nasze życie, w tym nasze finanse. Jeśli chcemy osiągnąć bogactwo, musimy najpierw zmienić nasze myśli i przekonania na temat pieniędzy i bogactwa.

„Możesz być bogaty” charakterystyka publikacji

Książka zawiera wiele praktycznych wskazówek i ćwiczeń, które pomagają czytelnikom zmienić swoje myślenie i przekonania na temat pieniędzy. Murphy zachęca czytelników do wykorzystania swojej wyobraźni i wizualizacji, aby przyciągnąć do siebie bogactwo i sukces.

Jednym z największych atutów książki jest to, że Murphy przedstawia swoje teorie na podstawie swojego doświadczenia jako psychologa i terapeuty, który pomagał wielu ludziom osiągnąć sukces finansowy i osobisty. Książka zawiera również liczne przykłady z życia, które pomagają zrozumieć teorię i zastosować ją w praktyce.

„Możesz być bogaty” opinie czytelników

Opinie na temat książki „Możesz być bogaty” Josepha Murphy’ego są w większości pozytywne. Niektórzy czytelnicy uważają, że to lektura zmieniająca życie i inspirująca, podczas gdy inni uważają, że jest powtarzalna i brakuje jej treści. Z drugiej strony, niektórzy recenzenci krytykowali książkę za zbytnią prostotę i brak praktycznych porad. Warto jednak przeczytać tę lekturę samodzielnie, aby wyrobić sobie własną opinię.

Książka „Możesz być bogaty” została napisana już ponad pół wieku temu, ale wciąż cieszy się dużą popularnością. Jej przesłanie jest wciąż aktualne i może pomóc wielu ludziom w osiągnięciu sukcesu finansowego i osobistego.

„Możesz być bogaty” to inspirująca publikacja dla każdego, kto chce osiągnąć sukces finansowy i osobisty. Książka ta uczy, jak zmienić swoje myślenie i przekonania na temat pieniędzy i jak wykorzystać moc swojej podświadomości, aby przyciągnąć do siebie bogactwo i sukces. To wartościowa pozycja dla każdego, kto chce poprawić swoją sytuację finansową i osiągnąć większe spełnienie w życiu.

 

Opinie

0.0 na 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Możesz być bogaty”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz być bogaty
Możesz być bogaty

Submatiq
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Porównaj oferty
  • Total (0)
Porównaj
0