Makanai: W kuchni domu maiko

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodaj do porównania
Kategoria:

Dwie nierozłączne przyjaciółki postanawiają spełnić swoje marzenie o życiu jako maiko w malowniczym Kioto. Jednak po przeprowadzce i zamieszkaniu razem, ich drogi zaczynają się rozmijać.

Dodaj swoją opinię

„Makanai: W kuchni domu maiko” to serial telewizyjny, który zadebiutował w 2023 roku na platformie Netflix. Opowiada on historię dwóch młodych dziewczyn, która zostają maiko i wchodzą w świat japońskiej kuchni.

„Makanai: W kuchni domu maiko” – serial na podstawie mangi

to nowy japoński serial, który powstał na podstawie popularnej i wielokrotnie nagradzanej mangi autorstwa Aiko Koyamy. Ta ekscytująca produkcja została zrealizowana przez platformę Netflix, a scenariusz i reżyserię powierzono jednemu z najbardziej rozpoznawalnych japońskich reżyserów ostatnich lat, Hirokazu Koreedzie. Za produkcję serialu odpowiedzialny był Genki Kawamura, znanym producentem takich filmów jak „Kokuhaku”, „Your Name” czy „MIRAI”. Kawamura jest również autorem książki o ciekawym tytule „A gdyby tak ze świata zniknęły koty?”.

„Makanai: W kuchni domu maiko” – tajniki japońskiej kuchni

Serial „Makanai: W kuchni domu maiko” pozwala nam poznać tajniki japońskiej kuchni. Dziewczyna ucząca się u gejszy odkrywa różne smaki i techniki gotowania, a my możemy podpatrywać, jak to wszystko się odbywa. Serial nie skupia się tylko na kuchni, ale również na kulturze japońskiej. Widzowie mogą poznać zwyczaje i tradycje, które są związane z jedzeniem i spożywaniem posiłków w Japonii.

W serialu pojawiają się również inni uczniowie gejszy, którzy pomagają maiko w kuchni. Każdy z nich ma swoją historię i osobowość, co sprawia, że serial staje się jeszcze bardziej interesujący.

„Makanai: W kuchni domu maiko” – kostiumy i scenografia

Serial „Makanai: W kuchni domu maiko” wyróżnia się również swoją scenografią i kostiumami. Widzowie mogą podziwiać piękne kimona i tradycyjne japońskie wnętrza.

„Makanai: W kuchni domu maiko” to seria, która wprowadza nas w świat japońskiej kuchni i kultury. Dzięki niej możemy poznać tajniki japońskiej kuchni, zwyczaje i tradycje związane z jedzeniem oraz historię młodej dziewczyny uczącej się u gejszy. Serial wyróżnia się również swoją scenografią i kostiumami, co sprawia, że oglądanie go to prawdziwa przyjemność.

Opinie

0.0 na 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Makanai: W kuchni domu maiko”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Makanai: W kuchni domu maiko
Makanai: W kuchni domu maiko

Submatiq
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Porównaj oferty
  • Total (0)
Porównaj
0