Nadzwyczajna

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodaj do porównania
Kategoria:

Witajcie w niesamowitym świecie, w którym każda dorosła osoba posiada nadprzyrodzone zdolności. Jednak istnieje jedna wyjątkowa osoba, 25-letnia Jen, która nie posiada żadnej supermocy i czuje się odseparowana od reszty społeczeństwa. Jednak dzięki wsparciu swoich współlokatorów – Carrie, Kash’a i tajemniczego kota dachowca – Jen nie pozwala sobie na rozpacz. Z determinacją w sercu, Jen wyrusza na wielką i pełną trudności podróż, mając nadzieję odnaleźć swoją wyjątkową moc. Jednak w trakcie swojej przygody może odkryć, że życie bez nadprzyrodzonych zdolności również może być wspaniałe i pełne możliwości.

Dodaj swoją opinię

Serial „Nadzwyczajna” to opowieść o samootwieraniu się na inne aspekty życia, odkrywaniu siły w sobie i docenianiu tego, co mamy bez względu na to, czy posiadamy nadzwyczajne zdolności czy nie. Jen nauczy się, że niezależnie od tego, jakim mocodawcom jesteśmy, prawdziwa siła tkwi w naszej determinacji, empatii i akceptacji samego siebie. Przez humor, emocje i niezwykłe przygody, ten fascynujący świat przeniesie nas w podróż pełną odkryć, wzruszeń i inspiracji.

Siła serialu „Nadzwyczajna”

Wspaniałą siłą, jaka tkwi w serialu „Nadzwyczajna”, jest trudny charakter głównej bohaterki. Nie jest ona jedynie bierną ofiarą, ale bierze pełną odpowiedzialność za wiele swoich niepowodzeń. Jej moc wyróżnia się przede wszystkim charakterem i moralnością, przewyższając wszystkich wokół. Chociaż marzy o posiadaniu nadzwyczajnych mocy, to tak naprawdę pozostaje w tym samym, niezadowalającym punkcie życia głównie dlatego, że nie próbuje się zmieniać. Często bywa samolubna, a jej bliscy robią dla niej znacznie więcej niż ona dla nich. Niemniej jednak, można zrozumieć, skąd biorą się te jej cechy. Jest to postać niezwykle interesująco zbudowana.

Obsada serialu „Nadzwyczajna”

W główną rolę serialu „Nadzwyczajna” wcieliła się Máiréad Tyers. Partnerują jej następujący aktorzy: Sofia Oxenham, Bilal Hasna, Luke Rollason, Ned Porteous, Darcey Porter-Cassidy, czy też Siobhán McSweeney.

„Nadzwyczajna” opinie widzów

Oczywiście, w serialu „Nadzwyczajna” można odnaleźć wytarte sekwencje, płaskie wątki i niektóre mdłe postaci. Czasami serial balansuje na granicy oryginalności i prostactwa, co niekiedy przechyla się na niekorzyść (chociaż trzeba przyznać, że niektóre naprawdę absurdalne pomysły świetnie się sprawdzają). Niemniej jednak, w tym serialu jest mnóstwo serca, niezwykłej mieszanki entuzjazmu i cynizmu oraz niezwykłego śmiechu w obliczu łez, co wyklucza go z kategorii przeciętności. „Nadzwyczajna” to jedno z najciekawszych dzieł oferowanych przez platformę Disney+.

Opinie

0.0 na 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Nadzwyczajna”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nadzwyczajna
Nadzwyczajna

Submatiq
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Porównaj oferty
  • Total (0)
Porównaj
0