Terapia bez trzymanki

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodaj do porównania
Kategoria:

„Terapia bez trzymanki” (oryg. „Shrinking”) to amerykański serial komediowo-dramatyczny stworzony przez Billa Lawrence’a, Jasona Segela i Bretta Goldsteina. W rolach głównych występują Segel jako żałujący terapeuta, który postanawia zaangażować się bardziej w życie swoich pacjentów, oraz Harrison Ford, Jessica Williams, Christa Miller, Michael Urie, Luke Tennie i Lukita Maxwell.

Dodaj swoją opinię

Gdzie obejrzeć?

Serial miał premierę 27 stycznia 2023 roku na platformie Apple TV+. Otrzymał pozytywne recenzje, chwalące występy aktorskie, scenariusz, humor i sposób, w jaki porusza temat żałoby. W marcu 2023 roku ogłoszono zamówienie drugiego sezonu.

Fabuła serialu skupia się na terapeucie Jimmy’m Lairdzie, który zmaga się z głęboką żałobą. Jimmy zaczyna łamać etyczne granice, mówiąc swoim pacjentom to, co naprawdę myśli, co prowadzi do ogromnych zmian w ich życiu i jego własnym.

Obsada

Obsada serialu obejmuje Jasona Segela jako Jimmy’ego Lairda, Jessicę Williams jako Gaby, Luke’a Tenniego jako Seana, Michaela Urie jako Briana, Lukitę Maxwell jako Alice, Christę Miller jako Liz oraz Harrisona Forda jako dr. Paula Rhoadesa.

Recenzje krytyków

„Terapia bez trzymanki” to pełna humoru i dramatu opowieść o tym, jak żałoba może wpływać na życie jednostki i jak terapeuta może angażować się emocjonalnie w losy swoich pacjentów. Serial porusza również kwestie przyjaźni, rodziny i osobistego rozwoju. Otrzymał pochwały za jakość wykonania, zręczne połączenie komedii z dramatem oraz badanie trudnych tematów emocjonalnych.

Produkcję serialu rozpoczęto w kwietniu 2022 roku, a pierwszy sezon składa się z dziesięciu odcinków. Temat przewodni serialu, zatytułowany „Frightening Fishes”, został napisany przez Bena Gibbarda i Toma Howe.

„Terapia bez trzymanki” zdobyła popularność dzięki swojemu unikalnemu podejściu do tematu żałoby i emocjonalnych trudności, jakie napotykają bohaterowie. Cieszy się również uznaniem za świetne aktorstwo i dopracowany scenariusz. Ogłoszenie drugiego sezonu w marcu 2023 roku potwierdziło sukces i zainteresowanie widzów tym serialem.

Opinie

0.0 na 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Terapia bez trzymanki”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Terapia bez trzymanki
Terapia bez trzymanki

Submatiq
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Porównaj oferty
  • Total (0)
Porównaj
0