Stranger

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodaj do porównania
Kategoria: Tag:

Si-mok Hwang (wcielany przez Seung-woo Jo) w dzieciństwie przeszedł operację mózgu, która pozbawiła go emocji, ale znacznie zwiększyła jego zdolności poznawcze. Obecnie pracuje jako prokurator i jest jednym z niewielu niezwiązanych z korupcją. Pewnego dnia natrafia na zwłoki mężczyzny, ale dochodzenie wbrew jego woli zostaje przekazane młodej i niedoświadczonej prokurator Eun-soo Yeong (wcielanej przez Hye-seon Shin), która dotąd była jego stażystką. Niedługo potem oskarżony o morderstwo zostaje skazany i trafia do więzienia.

Dodaj swoją opinię

„Stranger” fabuła

„Stranger” to południowokoreański serial telewizyjny, którego premiera miała miejsce w 2017 roku. Twórcą serialu jest Park Hye-ryun, a w rolach głównych występują m.in. Cho Seung-woo i Bae Doona.

Serial opowiada historię Hwang Shi-moka, prokuratora w prokuraturze specjalnej, który cierpi na tajemniczą chorobę mózgu, powodującą brak emocji. Wspólnie z detektywem Han Yeo-jin, Shi-mok rozwiązuje skomplikowane sprawy kryminalne, odkrywając przy tym korupcję wśród wysoko postawionych urzędników.

Jednym z atutów serialu jest jego doskonała fabuła, która łączy w sobie elementy dramatu, thrilleru i kryminału. Ponadto, „Stranger” wyróżnia się oryginalnymi postaciami, które są pełne tajemnic i ukrytych motywacji. Serial porusza wiele ważnych tematów, takich jak korupcja, władza i manipulacja.

„Stranger” obsada

  • Cho Seung-woo jako Hwang Si-mok
  • Bae Doona jako Yeo-jin Han
  • Lee Joon-Hyuk jako Seo Dong-jae
  • Yoo Jae-Myung jako Lee Chang-joon
  • Shin Hye-sun jako Young Eun-soo
  • Lee Kyu-hyung jako Kim Sa-hyun
  • Choi Moo-sung jako Woo Tae-ha
  • Jeon Hye-jin jako Choi Bit
  • Yoon Se-ah jako Lee Yeon-jae

„Stranger” recenzje krytyków

„Stranger” otrzymał wiele pozytywnych recenzji od krytyków i zdobył uznanie widzów na całym świecie. Zdaniem wielu, jest to jeden z najlepszych koreańskich seriali telewizyjnych w historii. „Stranger” otrzymał również wiele nagród i nominacji, w tym Grand Prize na 54th Baeksang Arts Awards.

„Stranger” gdzie obejrzeć?

Serial „Stranger” jest dostępny na platformie streamingowej Amazon Prime.

Podsumowując, „Stranger” to serial telewizyjny, który zachwyca doskonałą fabułą, oryginalnymi postaciami oraz wspaniałymi aktorami. Serial porusza wiele ważnych tematów, co przyciąga widzów z całego świata. „Stranger” to jeden z tych seriali, który warto zobaczyć i który z pewnością zostanie zapamiętany na długo.

Opinie

0.0 na 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Stranger”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Stranger
Stranger

Submatiq
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Porównaj oferty
  • Total (0)
Porównaj
0