Widzew. Razem tworzymy siłę

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodaj do porównania
Kategoria:

Dzięki unikalnej możliwości przyjrzenia się kulisy działania klubu piłkarskiego, serial „Widzew. Razem tworzymy siłę” zapewnia widzom niezwykłe doświadczenie emocji związanych z powrotem Widzewa Łódź do Ekstraklasy po ośmiu latach. Czy dzięki wspólnej determinacji piłkarzy i kibiców klub, który był skazany na upadek, uniknie relegacji? Ten serial otwiera drzwi, które zazwyczaj są zamknięte dla widzów, oferując zupełnie nowy sposób odbioru piłki nożnej. Dzięki CANAL+ można poczuć na własnej skórze prawdziwą pasję i dramatyzm związany z tym sportem.

Dodaj swoją opinię

Widzew Łódź, jeden z najbardziej utytułowanych polskich klubów piłkarskich, może pochwalić się imponującym dorobkiem. Czterokrotnie zdobywał mistrzostwo kraju i siedmiokrotnie zajmował miejsce wicemistrza. W latach 80. i 90. XX wieku był znakiem rozpoznawczym polskiego futbolu, mając w swoim składzie wybitnych zawodników takich jak Zbigniew Boniek, Włodzimierz Smolarek, Józef Młynarczyk, Marek Citko, Tomasz Łapiński i Marek Koniarek.

Niestety, klub upadł w 2015 roku z powodu trudności finansowych, a nowy podmiot musiał rozpocząć od nowa, występując w 4. lidze. Jednak teraz, dzięki unikalnej możliwości zajrzenia za kulisy klubu piłkarskiego, widzowie będą mieli okazję doświadczyć emocji związanych z pierwszym sezonem Widzewa w Ekstraklasie po ośmiu latach. Ekipa CANAL+ towarzyszyła zawodnikom tego czterokrotnego Mistrza Polski w trakcie sezonu 2022/23.

Premiera serialu odbędzie się 30 maja i będzie dostępna wyłącznie w CANAL+ online. Maciej Klimek, Michał Siejak i Mirosław Rok odpowiadają za produkcję serialu. To niesamowita okazja, by poznać kulisy funkcjonowania klubu i przeżyć piłkarską historię na własnej skórze.

Czy warto obejrzeć?

Czy ten serial może być naprawdę dobry? No cóż, pozostaje mi być sceptycznym. Chociaż historia klubu Widzew Łódź brzmi interesująco z punktu widzenia piłki nożnej, to trudno jest przewidzieć, czy takie przedstawienie za kulisy funkcjonowania klubu będzie naprawdę wciągające.

Oczywiście, obecność ekipy CANAL+ i możliwość oglądania sezonu 2022/23 może przyciągnąć niektórych widzów, zwłaszcza fanów tego klubu. Jednak czy to wystarczy, aby stworzyć pełnoprawny i satysfakcjonujący serial? Czy widzowie zainteresują się historią klubu, który upadł z powodu trudności finansowych i teraz musi odbudować się od podstaw?

Często tego rodzaju produkcje mogą być monotematyczne i skupiać się jedynie na piłce nożnej, co może odstraszać tych, którzy nie są zainteresowani tą dziedziną. Ponadto, produkcje dokumentujące rzeczywistość sportową mogą tracić na dramatyzmie i trudno jest utrzymać stałe napięcie fabuły.

W związku z tym, czy ten serial o Widzewie Łódź będzie naprawdę udany czy nie, to pozostaje kwestią otwartą. Musimy poczekać na jego premierę i ocenić go na podstawie dostępnych odcinków.

Opinie

0.0 na 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Widzew. Razem tworzymy siłę”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Widzew. Razem tworzymy siłę
Widzew. Razem tworzymy siłę

Submatiq
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Porównaj oferty
  • Total (0)
Porównaj
0