Star Trek: Picard

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodaj do porównania
Kategoria: Tag:

„Star Trek: Picard” to epicki powrót do kosmicznej sagi, która kontynuuje historię jednej z najbardziej ikonicznych postaci w historii science fiction. Ten emocjonujący serial, stworzony przez Alexa Kurtzmana, Michaela Chabona i Akivę Goldsmana, po raz kolejny wprowadza widzów w futurystyczny świat Star Trek, oferując zarówno niesamowite przygody kosmiczne, jak i głębokie refleksje na temat natury ludzkości. „Star Trek: Picard” podąża za legendarnym kapitanem Jean-Luc Picardem w kolejnej epoce jego życia, stawiając go w obliczu nowych wyzwań i tajemnic, które odsłaniają nowe aspekty tego znakomitego uniwersum.

Dodaj swoją opinię

„Star Trek: Picard” Fabuła:

„Star Trek: Picard” rozgrywa się w XXIV wieku, a głównym bohaterem jest Jean-Luc Picard, emerytowany kapitan i legenda Floty Gwiezdnej. Po tragicznych wydarzeniach, które miały miejsce przed laty, Picard wycofał się z aktywnej służby, jednak nadal czuje pragnienie przywrócenia honoru i sprawiedliwości tam, gdzie tego potrzeba.

Gdy pojawia się tajemnicza młoda kobieta o niezwykłych zdolnościach, Picard jest wplątany w intrygującą intrygę, która zmusza go do powrotu na pokład statku kosmicznego i ponownego objęcia roli lidera. Wraz z ekipą niezwykłych towarzyszy, Picard stawia czoła potężnym wrogom i odkrywa niezwykłe tajemnice, które odmienią losy całego wszechświata.

„Star Trek: Picard” recenzje krytyków:

„Star Trek: Picard” spotkał się z pozytywnymi recenzjami krytyków, którzy chwalą produkcję za głębię i skomplikowanie fabuły, jak również za doskonałe wykonanie aktorskie, zwłaszcza przez Patricka Stewarta w roli Jean-Luc Picarda. Serial zdobył uznanie za odważne podejście do tematów, takich jak starzenie się, tożsamość i moralność, które wciąż stanowią fundament Star Trek.

Krytycy podkreślają również wysoki poziom produkcji, wierne oddanie estetyki i filozofii oryginalnej serii, co cieszy zarówno wiernych fanów, jak i nowych widzów.

„Star Trek: Picard” obsada serialu:

„Star Trek: Picard” zachwyca widzów również wybitną obsadą, która wnosi autentyczność i siłę do opowieści. Główną rolę Jean-Luc Picarda wciela się niezrównany aktor Patrick Stewart, który z wdziękiem i zaangażowaniem oddaje zarówno charyzmę, jak i ludzką wrażliwość swojej postaci.

Wśród obsady znajdują się także inni utalentowani aktorzy i aktorki, takie jak Alison Pill, Isa Briones, Michelle Hurd, Santiago Cabrera i wiele innych, którzy tworzą zgrany i wciągający zespół kosmicznych bohaterów.

„Star Trek: Picard” gdzie obejrzeć?

„Star Trek: Picard” można obejrzeć na platformie streamingowej Amazon Prime.

„Star Trek: Picard” to emocjonujący i głęboko refleksyjny serial, który wprowadza widzów w kosmiczny świat pełen przygód i moralnych dylematów. Produkcja ta zdobyła uznanie zarówno od widzów, jak i od krytyków za wspaniałe wykonanie aktorskie, fascynującą fabułę i oddanie unikalnej estetyki Star Trek.

Opowieść o Jean-Luc Picardzie, który powraca do akcji, aby stawić czoła nowym wyzwaniom, angażuje i wzrusza widzów, pozostawiając ich z mieszanką emocji i refleksji. „Star Trek: Picard” to produkcja, która kontynuuje wielką tradycję tej ikonicznej sagi, zachowując jej filozoficzne wartości i ekscytujące przygody, które uwielbiają fani na całym świecie.

Opinie

0.0 na 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Star Trek: Picard”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Star Trek: Picard
Star Trek: Picard

Submatiq
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Porównaj oferty
  • Total (0)
Porównaj
0