Chicago Fire

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodaj do porównania
Kategoria: Tag:

Strażacy z Oddziału Ratunkowego i sanitariusze z Chicago Firehouse 51 wykonują pracę niezrównaną pod względem stresu, niebezpieczeństwa i ekscytacji. To odważni ludzie, którzy codziennie stawiają czoła niebezpieczeństwom i reagują, gdy inni się cofają. Niemniej jednak, ogromne obowiązki zawodowe pozostawiają trwały ślad w ich życiu osobistym. Kiedy tragedia dotyka jednego z członków zespołu, w powietrzu unosi się poczucie winy i żalu. Porucznik Matthew Casey stara się nadal pracować jak zwykle, ale nie może znaleźć porozumienia z porucznikiem Kellym Severidem z Oddziału Ratunkowego, z którym obaj obwiniają się wzajemnie za śmierć kolegi. Jednak w sytuacjach krytycznych są w stanie odłożyć na bok swoje różnice i stanąć razem, ratując życie tych, którzy potrzebują pomocy.

Dodaj swoją opinię

„Chicago Fire” fabuła

Serial „Chicago Fire” to amerykański serial telewizyjny, który swoją premierę miał w 2012 roku. Akcja serialu toczy się w Chicago i skupia się na życiu strażaków i ratowników pracujących w jednostce Ognia 51.

Serial „Chicago Fire” został stworzony przez Michaela Brandta i Dereka Haasa, którzy wcześniej pracowali nad scenariuszem do filmu „3:10 do Yumy”. Serial zyskał dużą popularność, co zaowocowało powstaniem kilku spin-offów, takich jak „Chicago P.D.” czy „Chicago Med”.

Serial „Chicago Fire” wyróżnia się nie tylko ciekawą fabułą, ale również wciągającymi postaciami oraz dynamicznymi scenami akcji. W serialu pojawiają się różne wątki, takie jak problemy osobiste bohaterów, ich życie prywatne oraz trudne decyzje, jakie muszą podjąć podczas wykonywania swojej pracy.

„Chicago Fire” obsada

  • Jesse Spencer jako porucznik/kapitan Matthew Casey
  • Taylor Kinney jako porucznik/kapitan Kelly Severide
  • Monica Raymund jako ratownik medyczny/strażak Gabriela Dawson
  • Lauren German jako ratownik medyczny Leslie Shay
  • Eamonn Walker jako szef brygady Wallace Boden

„Chicago Fire” recenzje krytyków

Serial „Chicago Fire” zyskał uznanie widzów i krytyków, a także otrzymał wiele nagród i nominacji, w tym nagrodę People’s Choice Award w kategorii ulubiony nowy dramat telewizyjny oraz nominację do nagrody Emmy w kategorii najlepsza muzyka do serialu. Niektórzy chwalili serial za dynamiczne sceny akcji, utrzymanie napięcia oraz interesujące postacie, podczas gdy inni krytykowali go za schematyczność i brak oryginalności.

Według serwisu Rotten Tomatoes, serial „Chicago Fire” otrzymał ocenę 7/10 na podstawie opinii krytyków oraz 8,1/10 na podstawie ocen widzów. Według portalu Metacritic, średnia ocena serialu wynosi 49/100 na podstawie opinii krytyków oraz 8,0/10 na podstawie ocen widzów.

„Chicago Fire” gdzie obejrzeć?

Serial „Chicago Fire” można obejrzeć na platformie streamingowej Amazon Prime.

Podsumowując, serial „Chicago Fire” to wciągający dramat, który skupia się na życiu strażaków i ratowników pracujących w jednostce Ognia 51 w Chicago. Serial wyróżnia się ciekawą fabułą, wciągającymi postaciami oraz dynamicznymi scenami akcji. Jeśli jeszcze nie widziałeś tego serialu, warto dać mu szansę i przekonać się, dlaczego zdobył on tak dużą popularność.

Opinie

0.0 na 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Chicago Fire”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chicago Fire
Chicago Fire

Submatiq
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Porównaj oferty
  • Total (0)
Porównaj
0