Tacy jesteśmy

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodaj do porównania
Kategoria: Tag:

W dniu urodzin swojego męża, Rebecca niespodziewanie rodzi trojaczki, co stanowi punkt zwrotny w życiu rodziny Pearsonów, którego skutki będą się odzwierciedlać przez wiele lat.

Dodaj swoją opinię

„Tacy jesteśmy ” fabuła

„Tacy jesteśmy (oryg. This Is Us)” to amerykański serial telewizyjny, który zadebiutował na antenie NBC w 2016 roku. Twórcą serialu jest Dan Fogelman, a w obsadzie występują takie gwiazdy jak Milo Ventimiglia, Mandy Moore, Sterling K. Brown, Chrissy Metz i Justin Hartley.

Akcja serialu toczy się wokół historii dwóch rodzin, Pearsonów i Clarke’ów, których losy splatają się ze sobą na przestrzeni kilku dziesięcioleci. Serial pokazuje, jak życie i wybory, jakie podejmujemy, wpływają na naszą przyszłość i na życie naszych bliskich.

„Tacy jesteśmy” obsada

Głównym wątkiem serialu jest historia rodziny Pearsonów, składającej się z Jacka (Milo Ventimiglia), Rebecci (Mandy Moore) i ich trójki dzieci – Kevina (Justin Hartley), Kate (Chrissy Metz) i Randalla (Sterling K. Brown). W serialu poznajemy historię ich małżeństwa, jak również ich życie po śmierci Jacka. Wątki związane z rodziną Clarke’ów, składającej się z Beth (Susan Kelechi Watson) i Randall’a, również są ważnym elementem serialu.

„Tacy jesteśmy” recenzje krytyków

Serial „Tacy jesteśmy ” otrzymał bardzo dobre oceny od krytyków i zdobył uznanie widzów. Zdaniem wielu, jest to jeden z najlepszych seriali telewizyjnych ostatnich lat. Serial otrzymał również wiele nagród, w tym nagrodę Emmy dla Sterlinga K. Browna za najlepszą rolę drugoplanową. Jednym z atutów serialu jest jego emocjonalność i błyskotliwe podejście do tematu rodziny. „This Is Us” porusza wiele ważnych tematów, takich jak miłość, straty, uzależnienia, problemy związane z wagą i wiele innych. Serial pokazuje, jak ważne jest to, by mieć wsparcie ze strony rodziny i jakie znaczenie ma to, byśmy mogli liczyć na siebie nawzajem.

Jednym z ciekawszych elementów „Tacy jesteśmy ” jest fakt, że akcja serialu nie jest przedstawiona w sposób chronologiczny. Odcinki często skaczą między różnymi momentami w życiu bohaterów, co pozwala na ukazanie złożoności ludzkiego doświadczenia i wpływu przeszłości na teraźniejszość.

„Tacy jesteśmy” gdzie obejrzeć?

Serial „Tacy jesteśmy ” można obejrzeć na platformie streamingowej Amazon Prime.

Podsumowując, „Tacy jesteśmy ” to serial, który porusza ważne tematy związane z rodziną i emocjami. Serial jest błyskotliwy, emocjonalny i poruszający, a jego akcja jest pełna zaskakujących zwrotów. „Tacy jesteśmy ” to jeden z tych seriali, które warto zobaczyć i które zostaną zapamiętane na długo.

Opinie

0.0 na 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Tacy jesteśmy”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tacy jesteśmy
Tacy jesteśmy

Submatiq
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Porównaj oferty
  • Total (0)
Porównaj
0