Star Trek: Lower Decks

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodaj do porównania
Kategoria: Tag:

„Star Trek: Lower Decks” to unikalna i pełna humoru odsłona kultowego uniwersum Star Trek. Ten animowany serial, stworzony przez Mike’a McMahona, wnosi nowy i świeży wymiar do tego uwielbianego świata kosmicznych przygód. Zamiast skupiać się na elitarnych kapitanach i dowódcach, „Lower Decks” skupia się na załodze niższego szczebla statku kosmicznego Cerritos, oferując mieszankę akcji, komedii i kosmicznych eksploracji. Przyjrzyjmy się bliżej tej oryginalnej produkcji, która zdobyła zarówno uznania fanów, jak i krytyków.

Dodaj swoją opinię

„Star Trek: Lower Decks” fabuła:

„Star Trek: Lower Decks” rozgrywa się w czasach, gdy kapitan James T. Kirk i załoga statku Enterprise zdobywają serca widzów na ekranach. Jednak tym razem historia skupia się na załodze niskiego szczebla, a dokładniej na członkach załogi statku Cerritos – jednostki Floty Gwiezdnej zajmującej się mniej prestiżowymi misjami, jak utrzymanie i zaopatrzenie kosmicznych obiektów czy nawiązywanie kontaktów z niezbadanymi cywilizacjami.

Serial śledzi losy czwórki ambitnych młodych oficerów: Beckett Mariner, Brad Boimler, D’Vany Tendi i Sam Rutherford. Razem wspinają się po szczeblach kariery na Cerritos, jednocześnie przeżywając komiczne i czasem absurdalne sytuacje, które sprawiają, że każdy dzień jest pełen niespodzianek i wyzwań.

„Star Trek: Lower Decks” recenzje krytyków:

„Star Trek: Lower Decks” spotkał się z pozytywnymi recenzjami krytyków, którzy docenili odważne podejście do eksplorowania świata Star Trek poprzez pryzmat komedii. Serial zdobył uznanie za inteligentny humor, odwołania do klasycznych elementów oryginalnej serii i zaangażowanie w tworzenie nowych i sympatycznych postaci.

Krytycy podkreślają również, że „Lower Decks” oferuje odświeżający i oryginalny punkt widzenia, nie porzucając jednocześnie wartości, które uczyniły Star Trek tak wyjątkowym.

„Star Trek: Lower Decks” obsada serialu:

„Star Trek: Lower Decks” zachwyca widzów również wybitną obsadą głosową, która wnosi autentyczność i dowcip do opowieści. Czołowe role w serialu podkładają wspaniali aktorzy: Tawny Newsome jako Beckett Mariner, Jack Quaid jako Brad Boimler, Noël Wells jako D’Vany Tendi i Eugene Cordero jako Sam Rutherford. Ich wspaniałe wykonanie przyczynia się do stworzenia barwnej i pełnej życia załogi Cerritos.

W obsadzie głosowej występują także inni utalentowani aktorzy, takie jak Dawnn Lewis, Jerry O’Connell, Fred Tatasciore i Gillian Vigman, którzy wprowadzają dodatkową warstwę humoru i dynamiki do serialu.

„Star Trek: Lower Decks” gdzie obejrzeć?

„Star Trek: Lower Decks” można obejrzeć na platformie streamingowej Amazon Prime.

„Star Trek: Lower Decks” to oryginalna i pełna humoru produkcja, która wnosi nowe światło do klasycznego uniwersum Star Trek. Serial zdobył uznanie zarówno od fanów, którzy doceniają odświeżające podejście do sagi, jak i od krytyków, którzy chwalą inteligentny humor i oddanie estetyki Star Trek.

Opowieść o młodych oficerach, którzy odkrywają kosmiczne przygody na niskim szczeblu Floty Gwiezdnej, angażuje i rozśmiesza widzów, pozostawiając ich z uśmiechem na twarzy i ciekawością, co przyniesie kolejny odcinek. „Star Trek: Lower Decks” to produkcja, która pokazuje, że nawet najmniej znaczący bohaterowie w wielkiej historii mają wiele do zaoferowania i są w stanie zdobyć serca widzów na całym świecie.

Opinie

0.0 na 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Star Trek: Lower Decks”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Star Trek: Lower Decks
Star Trek: Lower Decks

Submatiq
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Porównaj oferty
  • Total (0)
Porównaj
0