Poplątana

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodaj do porównania
Kategoria: Tag:

W wyniku tragicznego wypadku samochodowego Alma odkrywa niezwykłą zdolność manipulowania czasem. Kształtuje swoje nowe umiejętności, aby zgłębić prawdę o tajemnicy związanej ze śmiercią swojego ojca.

Dodaj swoją opinię

„Poplątana ” fabuła

„Poplątana (oryg. Undone)” to serial animowany stworzony przez twórców „BoJack Horseman” – Raphaela Bob-Waksberga i Kate Purdy. Premiera serialu odbyła się w 2019 roku na platformie Amazon Prime Video. Produkcja ta wyróżnia się na tle innych seriali animowanych swoją oryginalnością i ciekawym podejściem do animacji.

Serial animowany „Poplątana ” opowiada historię Almy, młodej kobiety, która po wypadku samochodowym zaczyna doświadczać dziwnych zjawisk. Alma zaczyna widzieć zmarłego ojca, który prosi ją o pomoc w rozwiązaniu tajemniczej zagadki. Alma odkrywa, że ma zdolność manipulowania czasem i przestrzenią. Dzięki temu zaczyna odkrywać sekrety swojej rodziny i swojego życia.

„Poplątana ” to produkcja, która łączy w sobie elementy dramatu, sci-fi i psychologicznego thrillera. Serial animowany przedstawia piękne i kolorowe światy, które zachwycają widzów. Bohaterowie serialu są bardzo realistyczni i łatwo z nimi się utożsamiać.

Jednym z atutów „Poplątana ” jest również wspaniała animacja, która została wykonana w technice rotoskopii. Rotoskopia to technika animacji, w której rysunki animowane są tworzone na podstawie nagranych materiałów filmowych. Dzięki temu serial animowany „Poplątana ” wygląda jak film aktorski, ale z elementami animacji.

„Poplątana ” obsada

  • Rosa Salazar jako Alma Winograd-Diaz
  • Angelique Cabral jako Becca Winograd-Diaz
  • Constance Marie jako Camila Diaz
  • Siddharth Dhananjay jako Sam
  • Daveed Diggs jako Tunde
  • Bob Odenkirk jako Jacob Winograd

„Poplątana ” recenzje krytyków

Serial animowany „Poplątana „, otrzymał pozytywne recenzje zarówno od krytyków, jak i od publiczności. Wyjątkowe połączenie animacji rotoskopowej i opowieści o manipulowaniu czasem zostało pochwalone za wspaniałą wizualizację oraz emocjonalne i poruszające tematy. Krytycy opisują serial jako „kalejdoskopowy kryzys egzystencjalny”, który tkwi „w pięknie surrealistycznej tkaninie” złożonej z złożonych postaci i relacji[3]. Aktorka użyczająca głosu głównej bohaterce – Rosa Salazar, również została szeroko pochwalona za swoją rolę Almy Winograd-Diaz, kobiety walczącej z traumatyczną przeszłością i niepewną przyszłością.

„Poplątana ” gdzie obejrzeć?

Serial „Poplątana” można obejrzeć na platformie Amazon Prime.

Serial animowany „Poplątana ” to produkcja, która przyciąga widzów swoją oryginalnością i ciekawym podejściem do animacji. Jest to historia o miłości, rodzinie i tajemnicach, która wciąga widzów swoim klimatem i tajemniczą atmosferą. „Poplątana ” to produkcja dla widzów, którzy szukają czegoś więcej niż tylko zwykłej animacji.

Opinie

0.0 na 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Poplątana”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poplątana
Poplątana

Submatiq
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Porównaj oferty
  • Total (0)
Porównaj
0