Fleabag

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodaj do porównania
Kategoria: Tag:

Po niedawnej traumie, młoda kobieta stara się odbudować swoje życie w dynamicznym środowisku Londynu.

Dodaj swoją opinię

„Fleabag” fabuła

„Fleabag” to brytyjski serial telewizyjny, który zadebiutował w 2016 roku. Twórczynią i gwiazdą serialu jest Phoebe Waller-Bridge, która na podstawie swojego monodramu stworzyła historię o młodej kobiecie, która próbuje uporać się z traumą po śmierci przyjaciółki oraz różnymi problemami w życiu.

Główną bohaterką serialu jest Fleabag, niepokorna i niezależna kobieta, która prowadzi kawiarnię w Londynie. Jej życie jest pełne problemów, w tym relacji z rodziną, przyjaciółmi i mężczyznami. Fleabag jest jednocześnie postacią bardzo zabawną i poruszającą, a serial łączy w sobie elementy komedii i dramatu.

„Fleabag” recenzje krytyków

Serial został bardzo dobrze przyjęty przez krytyków i zdobył wiele nagród, w tym sześć nagród Emmy. Waller-Bridge została również uhonorowana nagrodą BAFTA za najlepszy scenariusz komediowy.

Według The New Yorker, „Fleabag” to precyzyjny mechanizm czarnej komedii, skomplikowana i poruszająca opowieść o młodej kobiecie, która próbuje uporać się z traumą po śmierci przyjaciółki oraz różnymi problemami w życiu .
Rotten Tomatoes przyznało serialowi wynik 92% ze względu na jego sprytne i okrutnie zabawne podejście do tematu skomplikowanej młodej kobiety, która próbuje poradzić sobie z następstwami traumy. Według The Guardian, „Fleabag” to serial o straconych ludziach i złamanych życiach, który jest jednocześnie zabawny i poruszający.
Te recenzje pokazują, że „Fleabag” to serial, który porusza ważne tematy w sposób inteligentny i zabawny. Phoebe Waller-Bridge stworzyła postać, która z pewnością zostanie zapamiętana na długo, a serial zdobył uznanie krytyków i publiczności.

Jednym z największych atutów serialu jest jego oryginalność i świeżość. Waller-Bridge stworzyła postać, która jest w stanie poruszyć widza i zmusić do refleksji, jednocześnie dostarczając mu wiele rozrywki. „Fleabag” jest jednym z tych seriali, które nie boją się poruszać trudnych tematów, ale robią to w sposób inteligentny i zabawny.

„Fleabag” obsada

W serialu „Fleabag” pojawiają się również znakomici aktorzy, w tym Olivia Colman, Sian Clifford i Andrew Scott, a także Phoebe Waller-Bridge. Ich występy są bardzo dobrze oceniane przez krytyków i stanowią ważny element sukcesu serialu.

„Fleabag” gdzie obejrzeć?

„Fleabag” można obejrzeć na platformie streamingowej Amazon Prime.

Podsumowując, „Fleabag” to jeden z najciekawszych i najbardziej oryginalnych seriali ostatnich lat. Phoebe Waller-Bridge stworzyła postać, która z pewnością zostanie zapamiętana na długo, a serial porusza wiele ważnych tematów w sposób inteligentny i zabawny. Jeśli szukasz czegoś świeżego i oryginalnego, „Fleabag” z pewnością Cię zainteresuje.

Opinie

0.0 na 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Fleabag”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fleabag
Fleabag

Submatiq
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Porównaj oferty
  • Total (0)
Porównaj
0