Twin Peaks: The Return

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodaj do porównania
Kategoria: Tag:

Nadchodzi nowa era kultowego serialu, w pełni reżyserowana przez Davida Lyncha, rozgrywająca się dwadzieścia pięć lat po wstrząsającej wiadomości o tragicznej śmierci uroczej Laura Palmer w tajemniczym miasteczku.

Dodaj swoją opinię

„Twin Peaks: The Return” fabuła

„Twin Peaks” to kultowy serial stworzony przez Davida Lyncha i Marka Frosta, który zadebiutował w 1990 roku. Po ponad 25 latach od pierwszego sezonu, w 2017 roku, powstała trzecia seria „Twin Peaks”, zatytułowana „Twin Peaks: The Return”. Serial ten zyskał szerokie uznanie krytyków i fanów, którzy byli zachwyceni powrotem do tajemniczej i niezwykłej krainy, którą stworzyli Lynch i Frost.

Trzecia seria „Twin Peaks” składa się z 18 odcinków i została wyprodukowana przez Showtime. W serialu powracają znane postacie, takie jak agent FBI Dale Cooper (Kyle MacLachlan) oraz wiele innych postaci z pierwszych dwóch sezonów. Jednocześnie pojawiają się nowe postaci i wątki fabularne, które wprowadzają nowe elementy do historii.

„Twin Peaks: The Return” obsada

Kyle MacLachlan jako Dale Cooper
Sheryl Lee jako Laura Palmer / Carrie Page
Mädchen Amick jako Shelly Johnson
Dana Ashbrook jako Bobby Briggs
Everett McGill jako Ed Hurley
James Marshall jako James Hurley
Kimmy Robertson jako Lucy Brennan
Russ Tamblyn jako Dr. Lawrence Jacoby
Ray Wise jako Leland Palmer
Grace Zabriskie jako Sarah Palmer
Sherilyn Fenn jako Audrey Horne
Harry Goaz jako zastępca Andy Brennan
Peggy Lipton jako Norma Jennings
Wendy Robie jako Nadine Hurley

„Twin Peaks: The Return” recenzje krytyków

Serial „Twin Peaks: The Return” był jednym z najbardziej oczekiwanych seriali 2017 roku, a krytycy chwalili go za niezwykłą atmosferę, wciągającą fabułę oraz znakomite aktorstwo. Serial ten był również kontynuacją niezwykłego stylu wizualnego, który był charakterystyczny dla poprzednich sezonów.

Warto zauważyć, że „Twin Peaks: The Return” był również jednym z najbardziej kontrowersyjnych seriali 2017 roku, ze względu na swoją nietypową strukturę narracyjną i niekonwencjonalne podejście do opowiadania historii. Jednakże, dla wielu fanów serial ten był nie tylko kontynuacją kultowej historii, ale również nową i niezwykłą opowieścią, która zaskakuje i wciąga do samego końca.

„Twin Peaks: The Return” gdzie obejrzeć?

„Twin Peaks: The Return” można obejrzeć na platformie streamingowej Amazon Prime.

Podsumowując, „Twin Peaks: The Return” to serial, który z powodzeniem kontynuuje historię „Twin Peaks” i wprowadza nowe elementy do tej niezwykłej opowieści. Serial ten zyskał uznanie krytyków i fanów, którzy byli zachwyceni powrotem do tajemniczej i niezwykłej krainy, którą stworzyli Lynch i Frost.

Opinie

0.0 na 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Twin Peaks: The Return”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Twin Peaks: The Return
Twin Peaks: The Return

Submatiq
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Porównaj oferty
  • Total (0)
Porównaj
0