ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodaj do porównania
Kategoria: Tag:

„Them” to bezkompromisowy i odważny serial, który porusza trudne tematy i wywołuje głębokie emocje u widzów. Ta produkcja, stworzona przez Little Marvin i producenta Jana Lucasa, stanowi nowatorskie spojrzenie na problematykę rasową w Ameryce w latach 50. XX wieku. Serial wciąga widzów w mroczny i niepokojący świat, w którym tajemnice i uprzedzenia składają się na tragiczne wydarzenia. „Them” stawia ważne pytania o tożsamość, tolerancję i przemoc, oferując zarówno mocne przesłanie, jak i wstrząsającą opowieść. Przyjrzyjmy się bliżej tej kontrowersyjnej produkcji, która zdobyła zarówno zwolenników, jak i krytyków.

Dodaj swoją opinię

„Them” fabuła:

„Them” to antologiczna seria, której pierwsza odsłona, zatytułowana „Them: Covenant”, rozgrywa się w latach 50. XX wieku w małym miasteczku w Kalifornii. Główni bohaterowie, czarnoskórzy przedstawiciele rodziny Emory, przenoszą się do nowego domu, aby zacząć nowe życie po tragicznych wydarzeniach.

Jednak szybko stają w obliczu przemocy, uprzedzeń i paranormalnych zjawisk, które dosłownie i metaforycznie dręczą ich życie. Serial brutalnie ukazuje rasistowskie i przemocowe wydarzenia, zmuszając widzów do spojrzenia w oczy z mrocznymi stronami amerykańskiej historii.

„Them” recenzje krytyków:

„Them” spotkał się z mieszanką recenzji od krytyków. Ci, którzy docenili produkcję, chwalą jej odwagę w poruszaniu trudnych tematów i potężne przesłanie o walce z rasizmem i nietolerancją. Serial zdobył uznanie za mocne i emocjonalne wykonanie aktorów, zwłaszcza Deboroah Ayorinde i Ashley Thomas, którzy wcielają się w głównych bohaterów z siłą i autentycznością.

Jednak niektórzy krytycy kwestionują brutalność i eksploatację przemocy w serialu, uważając, że jego kontrowersyjna natura może wywołać kontrowersje i wywołać niepotrzebne emocje.

„Them” obsada serialu:

„Them” zachwyca widzów również wybitną obsadą, która wnosi autentyczność i siłę do opowieści. Główną rolę Lucky Emory wciela się utalentowana aktorka Deborah Ayorinde, która doskonale oddaje zarówno kruche emocje, jak i determinację swojej postaci.

Wśród obsady znajdują się także inni utalentowani aktorzy i aktorki, takie jak Ashley Thomas, Alison Pill, Shahadi Wright Joseph i wiele innych, którzy tworzą wyjątkowy i niesamowicie emocjonalny świat serialu.

„Them” gdzie obejrzeć?

„Them” można obejrzeć na platformie streamingowej Amazon Prime.

„Them” to odważny i kontrowersyjny serial, który nie boi się stawiać trudnych pytań i angażować widzów w głębokie emocje. Produkcja ta zdobyła zarówno zwolenników, którzy doceniają jej przesłanie i wykonanie aktorskie, jak i krytyków, którzy kwestionują brutalność i eksploatację przemocy.

Opowieść o rodzinie Emory, która stawia czoło rasizmowi, przemocy i paranormalnym zjawiskom, angażuje i wzrusza widzów, pozostawiając ich z mieszanką emocji i refleksji. „Them” to produkcja, która bez wątpienia wstrząsa i prowokuje, przypominając nam o potrzebie walki z uprzedzeniami i przemocą, aby budować lepsze społeczeństwo dla przyszłych pokoleń.

Opinie

0.0 na 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Them”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Submatiq
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Porównaj oferty
  • Total (0)
Porównaj
0