Chicago Med

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodaj do porównania
Kategoria: Tag:

Wnikliwiejsze spojrzenie na pełne emocji historie odważnych lekarzy, pielęgniarek i personelu nowoczesnego centrum urazowego, którzy codziennie stawiają czoła nowym wyzwaniom.

W środku intensywnego środowiska medycznego, grupa nieustraszonych lekarzy, przesycona etosem pomocy, codziennie zmaga się z dramatycznymi sytuacjami. To opowieść o nieustannym poświęceniu, odwadze i profesjonalizmie, które definiują ich pracę.

Dodaj swoją opinię

„Chicago Med” fabuła

„Chicago Med” to amerykański serial telewizyjny, który zadebiutował na antenie NBC w 2015 roku. Jest to trzeci spin-off popularnego serialu „Chicago Fire” i opowiada o pracy personelu medycznego w jednym z największych szpitali w Chicago – Gaffney Chicago Medical Center.

Serial skupia się na życiu i pracy lekarzy, pielęgniarek i personelu medycznego, którzy codziennie stawiają czoła trudnym przypadkom medycznym i emocjonalnym wyzwaniom. „Chicago Med” przedstawia zarówno dramatyczne momenty, jak i te pełne nadziei, pokazując, jak personel szpitala radzi sobie z różnymi sytuacjami.

Głównymi bohaterami serialu są dr Will Halstead (Nick Gehlfuss), lekarz medycyny ratunkowej i chirurg, dr Natalie Manning (Torrey DeVitto), pediatra, dr Connor Rhodes (Colin Donnell), chirurg kardiochirurgii, dr Ethan Choi (Brian Tee), lekarz medycyny ratunkowej i pielęgniarz April Sexton (Yaya DaCosta). Każdy z bohaterów ma swoją własną historię, problemy i wyzwania, co sprawia, że serial jest bardzo różnorodny i interesujący.

„Chicago Med” obsada

  • Nick Gehlfuss jako Dr Will Halstead
  • Yaya DaCosta jako April Sexton
  • Torrey DeVitto jako Dr Natalie Manning
  • Brian Tee jako Dr Ethan Choi
  • Marlyne Barrett jako Maggie Lockwood
  • S. Epatha Merkerson jako Sharon Goodwin
  • Oliver Platt jako Dr Daniel Charles

„Chicago Med” recenzje krytyków

„Chicago Med” jest bardzo dobrze oceniany przez krytyków i widzów. Serial doczekał się już sześciu sezonów, a kolejny został zamówiony na sezon 2021-2022. Widzowie chwalą przede wszystkim dobrze wykreowane postacie, emocjonujące historie i świetną grę aktorską. Serial porusza również wiele ważnych tematów związanych z medycyną, takich jak choroby, wypadki, operacje i etyka medyczna.

„Chicago Med” gdzie obejrzeć?

„Chicago Med” jest dostępny na platformie streamingowej Amazon Prime.

„Chicago Med” to serial, który łączy w sobie dramat, emocje i wiedzę medyczną. Dzięki dobrze napisanym scenariuszom i świetnej obsadzie, serial jest w stanie przyciągnąć uwagę widzów i zatrzymać ich przed ekranem. Jeśli interesują Cię historie o pracy personelu medycznego, „Chicago Med” jest produkcją, którą warto zobaczyć.

Opinie

0.0 na 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Chicago Med”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Chicago Med
Chicago Med

Submatiq
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Porównaj oferty
  • Total (0)
Porównaj
0