ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodaj do porównania
Pojemniki Bio

Tak

Sanepid

Tak

Dietetyk

Tak

Z wyborem menu

Nie

Jednym z ogólnopolskich cateringów z dietami pudełkowymi jest Wygodnadieta.pl, która dociera do wszystkich województw w kraju. Opinie klientów mówią o solidnym i bezpiecznym wyborze, który nie przyniesie żadnych negatywnych niespodzianek. Jakie diety mamy do wyboru i jakie niespodzianki kryje cennik? Pewne kontrowersje wzbudzić może dopłata ekologiczna…

(5 opinii klienta)
Oferta jest na miejscu #1 w kategorii Catering dietetyczny. Najlepsza dieta pudełkowa - ranking

Wygodnadieta.pl – opinie

Opinie o wygodnadieta.pl koncentrują się na solidności tego dostawcy. Według wielu oceniających to naprawdę bezpieczny wybór. Nie możemy nastawiać się na fajerwerki, ale problemów z dostawą oraz zawartością zamówień również nie powinniśmy uświadczyć. Osoby dbające o ekologię cieszą się również z możliwości korzystania z opakowań biodegradowalnych, które po dokładnym oderwaniu folii wyrzucić można do pojemników bio. Klienci uznają również promocje za wystarczająco atrakcyjne, aby dać się na nie skusić również wtedy, gdy dieta pudełkowa nie była dotąd naszą codziennością.

Co z minusami? Do tych z pewnością należy stosunkowo małe urozmaicenie dań. Komentujący zwracają uwagę, że w wielu przypadkach mamy do czynienia z wypełniaczami, chociażby w postaci wszechobecnej kaszy. Za rozwiązania proekologiczne należy też firmie słono dopłacić. Dodatkowe 6 zł każdego dnia diety nie zachęca do odpowiedzialnej środowiskowo postawy, szczególnie jeśli mamy świadomość, że obok naszych biodegradowalnych tacek każdego dnia kurierzy wygodnadieta.pl dostarczali będą tony plastiku osobom, które nie chcą dopłacać kilkuset złotych miesięcznie.

Wygodnadieta.pl – menu

Wygodnadieta.pl oferuje w swoim menu stosunkowo dużo jadłospisów. Jest ich bowiem aż 15. Na liście diet tego cateringu znajdują się:

 • Dieta niskokaloryczna
 • Dieta bez ryb
 • Dieta wegetariańska
 • Dieta wegetariańska + ryby
 • Dieta wegańska
 • Dieta bezglutenowa
 • Dieta bezlaktozowa
 • Dieta bez glutenu i laktozy
 • Dieta bez glutenu i nabiału
 • Dieta bez nabiału
 • Dieta dla diabetyka
 • Dieta o niskim indeksie glikemicznym
 • Dieta antycellulitowa
 • Dieta sportowa
 • Dieta ketogeniczna

Ciekawą opcją przy zamawianiu cateringu Wygodnadieta.pl jest również opcja wykupienia vouchera, który może być bardzo ciekawym prezentem.

Wygodnadieta.pl – cennik

Cennik Wygodnadieta.pl nie należy do najtańszych na rynku. Szczególnie spustoszy portfel w sytuacji, gdy zależy nam na ekologicznym pakowaniu codziennych posiłków. Nie ma tu możliwości indywidualnego doboru dań spośród przygotowanych zestawów. Wśród opcji nie znajdziemy też zmniejszania liczby posiłków. Jakie konkretnie koszty zawierają się w ofercie tego cateringu?

 • Zapotrzebowanie kaloryczne – w zależności od rodzaju diety wybrać można od 1000 do 4000 kcal (dieta ketogeniczna). W przypadku rozpiętości rzędu 3000 kcal różnica sięgnie nawet 30 zł za dzień, ale zazwyczaj wynosi od 8 do 10 zł.
 • Skomplikowanie jadłospisu – wiele zależy od tego, jakie restrykcje chcemy sobie narzucić. Dla przykładu za 1000 kcal na tygodniowej diecie niskokalorycznej bez ryb zapłacimy za dzień 57,9 zł, podczas gdy przy diecie wegańskiej będzie to już 62,9 zł.
 • Koszt transportu – w kilkudziesięciu miastach z całej Polski nie będzie potrzebna dopłata ani złotówki, jednak dowóz możliwy jest również poza granice wyznaczonych miejscowości. Dodatkowy koszt ustalany jest indywidualnie.
 • Opakowanie eko – po wyborze ekologicznych opakowań klient dopłaca każdego dnia 6 zł do standardowej ceny. Biodegradowalne sztućce wymagają zaś dopłaty 0,9 zł dzień.
 • Dodatkowe akcesoria – przy zamówieniu nabyć można również torbę termiczną za 79 zł oraz zestaw sztućców w etui za 29,00 zł.

Jak wiele innych cateringów, również Wygodnadieta.pl oferuje programy promocyjne.

Wygodnadieta.pl – kod rabatowy

Chcąc skorzystać z kodu rabatowego na Wygodnadieta.pl, powinniśmy zainteresować się przede wszystkim zamówieniami łączonymi. W promocji „Razem Skuteczniej, Razem Taniej!” zamówienie 3 zestawów pod jeden adres może sprowadzić koszt pojedynczej diety nawet do 49,9 zł za dzień. 2 zestawy na minimum 5 dni to z kolei zniżka rzędu 5 zł/dzień.

Co z polecaniem diety znajomym, którzy zamawiać chcą jedzenie pod inny adres? I tutaj skuteczna rekomendacja cateringu Wygodnadieta.pl przełoży się na rabat 5 zł/dzień, jednak nie łączy się on niestety z innymi promocjami.

Wygodnadieta.pl – dowóz i miasta

Dowóz cateringu Wygodnadieta.pl możliwy jest na terenie wszystkich szesnastu województw w Polsce. Nie ogranicza się wyłącznie do największych metropolii, ponieważ oprócz mieszkańców Warszawy, Poznania, Krakowa, Gdańska, Wrocławia czy Aglomeracji Śląskiej z diety pudełkowej skorzystają również osoby z mniejszych miejscowości o wielkości Tczewa, Oleśnicy czy Słupska.

Wygodnadieta.pl prowadzi dostawy przez sześć dni w tygodniu. W sobotę dostarczany jest zestaw na cały weekend. Mimo iż teoretycznie istnieje możliwość podania preferowanych ram czasowych, w zależności od możliwości dostawcy catering pojawić może się u naszych drzwi od 1:00 w nocy do 10:00 rano.

4.2 na 5
4
0
0
0
1
Czytaj opinie
Pokaż wszystkie Najlepsza Najwyższa ocena Najniższa ocena
 1. pawel

  7 kg w 2 miesiące na niskokalorycznej. polecam

  Przydatna(0) Nieprzydatna(0)Już oddałeś swój głos
 2. Anna

  Jest to druga moja przygoda z dietą pudełkową, poprzednią firmą była Fit Przystań. Po 2 tygodniach diety niskokalorycznej, 1200 kcal mogę powiedzieć, że jedzenie jest bardzo dobre, urozmaicone, bardzo dobrze doprawione, odpowiada moim smakom. Nie odczuwam głodu, warzywa i owoce są świeże. Polecam i muszę dodać, że jestem wymagająca co do jakości jedzenia i smaków. Bardzo dobry kontakt z firmą i dietetykiem. Jedzenie dowożone na czas. Polecam.

  Przydatna(0) Nieprzydatna(0)Już oddałeś swój głos
 3. Ilona

  Dla mnie dieta bez nabiału to wybawienie. Super smaczna i nie jest monotonna.

  Przydatna(0) Nieprzydatna(1)Już oddałeś swój głos
 4. Paweł

  Dieta keto – super działa i smaczna.

  + ZALETY: smaczna, działa
  Przydatna(1) Nieprzydatna(0)Już oddałeś swój głos
 5. Katarzyna

  Dieta wegetariańska oparta na soi w różnych postaciach!! Udziwniona i niesmaczna — azjatycka!

  Przydatna(0) Nieprzydatna(0)Już oddałeś swój głos

  Dodaj Opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Wygodna Dieta
  Wygodna Dieta
  Submatiq
  Logo
  Rejestracja Nowego Użytkownika
  Resetuj Hasło
  Porównaj oferty
  • Total (0)
  Porównaj
  0