ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodaj do porównania
Kategoria: Tag:

Kamery dokumentują codzienne obowiązki pracowników oddziału firmy zajmującej się sprzedażą artykułów papierowych, dając nam wgląd w ich świat.

Dodaj swoją opinię

„Biuro” fabuła

„Biuro (oryg. The Office)” to amerykański serial telewizyjny, który swoją premierę miał w 2005 roku. Serial ten został stworzony na podstawie brytyjskiego oryginału o tym samym tytule, który powstał w 2001 roku. „The Office” to komedia sytuacyjna, która opowiada o codziennych perypetiach pracowników biura firmy Dunder Mifflin.

Głównym bohaterem serialu jest Michael Scott, menedżer biura Dunder Mifflin, który często zachowuje się nieodpowiednio i niezdarnie. Wraz z nim pracuje grupa innych pracowników, m.in. Jim Halpert, Pam Beesly, Dwight Schrute i Ryan Howard. Serial ukazuje ich życie prywatne oraz zawodowe, a także relacje między nimi.

„Biuro” recenzje krytyków

„Biuro” zdobył uznanie widzów oraz krytyków i stał się jednym z najpopularniejszych seriali komediowych w historii telewizji. Wielu fanów doceniało go za oryginalny styl, w którym aktorzy często patrzyli w kamerę, co dawało wrażenie, że widzowie są świadkami wydarzeń bezpośrednio.

Serial ten był również znany z licznych nawiązań do kultury popularnej, takich jak filmy czy seriale telewizyjne. W jednym z odcinków bohaterowie „The Office” nawet próbowali nakręcić własny film, co zakończyło się jednak niepowodzeniem.

„Biuro” obsada

Obsada „Biuro”  składała się z utalentowanych i różnorodnych aktorów, w tym Steve’a Carella jako Michaela Scotta, Johna Krasinskiego jako Jima Halperta, Jenny Fischer jako Pam Beesly, Rainna Wilsona jako Dwighta Schrute’a i wielu innych.

„Biuro” gdzie obejrzeć?

Serial „Biuro” dostępny jest na platformie streamingowej Amazon Prime.

Po dziewięciu sezonach „Biuro ” zakończył swoją emisję w 2013 roku. Mimo to, serial ten pozostaje nadal popularny i cieszy się wielką sympatią widzów na całym świecie. Wielu fanów uważa go za jedną z najlepszych komedii sytuacyjnych w historii telewizji, a postaci takie jak Michael Scott czy Dwight Schrute stały się już kultowe.

Opinie

0.0 na 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Biuro”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Submatiq
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Porównaj oferty
  • Total (0)
Porównaj
0