Wierne przyjaciółki

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodaj do porównania
Kategoria:

Historia opowiada o dwóch przyjaciółkach, które utworzyły złożoną sieć kłamstw, aby dostarczać sobie wzajemne alibi. Ich plan polegał na udawaniu romansów, podczas gdy w rzeczywistości spotykały się z innymi mężczyznami. Wydawało się, że wszystko przebiegało sprawnie, dopóki nie zaczęło dochodzić do komplikacji.

Jednego dnia jedna z przyjaciółek nagle zniknęła bez śladu. Jej zaginięcie wstrząsnęło drugą kobietą i całą siecią kłamstw, którą zbudowały. Wcześniej nie zdawały sobie sprawy, jak bardzo skomplikowane i niebezpieczne może być utrzymywanie takiej struktury. Teraz wszystko, co stworzyły, było zagrożone.

Dodaj swoją opinię

Początkowo druga przyjaciółka próbowała ukryć fakt zaginięcia swojej towarzyszki, z obawy przed odsłonięciem prawdy. Ale z biegiem czasu, jej nieobecność stawała się coraz bardziej widoczna, a plotki zaczęły się szerzyć. Zaczęła odczuwać coraz większe ciśnienie, ponieważ ludzie zaczęli zadawać pytania, a ona musiała wymyślać kolejne kłamstwa, aby ukryć prawdę.

W międzyczasie, policja wszczęła dochodzenie w sprawie zaginięcia przyjaciółki. Zaczęto przesłuchiwać świadków i gromadzić dowody, które z każdym dniem coraz bardziej zbliżały się do rozwikłania zagadki. Druga przyjaciółka wpadła w panikę, gdy zdawała sobie sprawę, że jej sieć kłamstw jest na skraju rozerwania.

W końcu, nie mogąc dłużej udawać, druga przyjaciółka postanowiła wyjść na jaw z prawdą. Współpracowała z policją, ujawniając całą prawdę o ich kłamstwach i związkach. Nie była w stanie dłużej żyć w cieniu kłamstw i obawiać się o swoją przyszłość. Wraz z jej wyznaniem, cała sieć kłamstw została rozerwana.

Nastąpiło rozejście się przyjaciółek, które dotąd były złączone w tajemnicy. Teraz musiały zmierzyć się z konsekwencjami swoich działań. Obie zostały postawione przed sądem, a ich kłamstwa miały poważne skutki dla życia innych ludzi.

„Wierne przyjaciółki” – recenzje widzów

Recenzje widzów filmu są mieszane. Niektórzy widzowie uważają, że film był nieco nudny na początku, ale doceniają piękną muzykę. Zauważają również, że film skłania do nakombinowania sobie różnych domysłów. Chociaż nie jest on straszny, nadal można go obejrzeć.

Jednak inni widzowie wyrażają rozczarowanie filmem, uważając go za nudny i nieinteresujący. Krytykują scenariusz i uważają, że czas byłby lepiej spożytkowany na inny sposób rozrywki, tak jak powrót do podręcznika z niemieckiego. Niektórzy wyrażają frustrację związane z różnicą w zarobkach między niektórymi osobami pracującymi na etacie, a niektórymi twórcami takich filmów.

Obsada filmu „Wierne przyjaciółki”

  • Bracha van Doesburgh
  • Nasrdin Dchar
  • Gijs Naber
  • Elise Schaap
  • Matteo Simoni
  • Hannah Hoekstra
  • Sofie Decleir
  • Anna De Ceulaer
  • Soufiane Chilah

„Wierne przyjaciółki” – informacje

Film o tytule „Faithfully Yours” (oryg. „Wiernie Twoje”) został wyprodukowany przez studio Millstreet Films. Pod względem dochodów ze sprzedaży biletów, film zarobił łączną sumę 1 843 824 dolarów na świecie, przy czym cała ta kwota pochodzi spoza Stanów Zjednoczonych.

„Faithfully Yours” to film, który opowiada historię, być może skupiającą się na temacie wierności i oddania. Jego treść i fabuła mogą dotyczyć relacji międzyludzkich, związku, lub innego aspektu życia, w którym wierność i oddanie odgrywają kluczową rolę.

Studio Millstreet Films ma istotny wkład w produkcję filmu, zarówno pod względem artystycznym, jak i finansowym. To studio zajmuje się dystrybucją filmu i wprowadzaniem go na rynek, a także może odpowiedzialne za jego promocję.

Opinie

0.0 na 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Wierne przyjaciółki”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wierne przyjaciółki
Wierne przyjaciółki

Submatiq
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Porównaj oferty
  • Total (0)
Porównaj
0