Oszust z Tindera

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodaj do porównania
Kategoria:

Wątek dotyczy historii mężczyzny, który podszywając się pod bogatego potentata diamentów, uwodził kobiety w sieci, a następnie wyłudzał od nich miliony dolarów. Po osiągnięciu swojego celu, znikają z ich życia pozostawiając je z poczuciem oszukania i zdrady.

Teraz jednak niektóre z ofiar postanowiły działać i planują zemstę na oszustach. W ten sposób, cała sytuacja zaczyna nabierać dramatycznych i napiętych tonów, a historia ta ukazuje, jak nieodpowiedzialne zachowanie jednej osoby może wpłynąć na życie wielu ludzi.

Dodaj swoją opinię

Film przedstawia historię młodej kobiety o imieniu Cecilie, która poszukując miłości, spotyka przystojnego i bogatego biznesmena na portalu randkowym Tinder. Wkrótce jednak odkrywa, że mężczyzna ten jest oszustem, który wykorzystuje kobiety dla własnych korzyści.

Wraz z innymi kobietami, które padły ofiarą tego samego oszusta, postanawiają działać i rozprawić się z nim. Historia ta opowiada o próbach odkrycia tożsamości uwodziciela oraz jego osądzenia za popełnione przestępstwa.

Film „Oszust z Tindera” to wciągający thriller, który przypomina, jak niebezpieczne mogą być randki online i jak łatwo można paść ofiarą oszusta. Producentami tego filmu są twórcy znanych dokumentów, takich jak „W cudzej skórze” i „Odwal się od kotów”.

„Oszust z Tindera” – recenzje krytyków

Z recenzji wynika, że „Oszust z Tindera” to dobrze zrealizowany i trzymający w napięciu thriller, oparty na prawdziwej historii. Film skupia się na temacie randek online i przyciągnie uwagę widzów zainteresowanych tym zagadnieniem. Mimo że opowiada już znaną historię, to dzięki umiejętnemu wykorzystaniu konwencji thrillera, twórcy zdołali stworzyć interesujący i wciągający film.

„Oszust z Tindera” – recenzje widzów

pojawiają się pozytywne komentarze, wskazujące na dobrą reżyserię i grę aktorską, ale także negatywne, zwracające uwagę na niewiarygodność fabuły i brak oryginalności. Wśród krytykowanych aspektów filmu pojawia się m.in. stereotypowe przedstawienie relacji damsko-męskich i schematyzm w budowaniu postaci.

Jednocześnie, niektórzy widzowie podkreślają wartość filmu jako formy przestrogi przed niebezpieczeństwami, jakie mogą czyhać na użytkowników aplikacji randkowych. Inni zwracają uwagę na interesujący temat zemsty na uwodzicielach i próbie ujawnienia ich tożsamości.

Obsada filmu „Oszust z Tindera”

  • Simon Leviev
  • Cecilie Fjellhøy
  • Pernilla Sjöholm
  • Ayleen Charlotte
  • Natalie Remøe Hansen
  • Kristoffer Kumar

„Oszust z Tindera” – informacje

Film „The Tinder Swindler” to thriller opowiadający prawdziwą historię oszusta, który wykorzystywał aplikację randkową Tinder, by uwodzić kobiety i wyłudzać od nich pieniądze. Film został wyprodukowany przez studio AGC Studios oraz Raw Television, a dystrybuowany jest przez platformę streamingową Netflix.

W filmie zostaje przedstawiona historia Cecile, która uwodzi przystojnego i bogatego biznesmena z aplikacji randkowej, a następnie orientuje się, że została oszukana. Wspólnie z innymi kobietami, które padły ofiarą tego samego oszusta, postanawiają działać i ujawnić jego tożsamość. „The Tinder Swindler” to film o zagrożeniach związanych z randkami online, ale także o próbach walki z oszustami, którzy wykorzystują internet, by okłamywać i wyłudzać pieniądze od innych ludzi.

Opinie

0.0 na 5
0
0
0
0
0
Czytaj opinie

Jeszcze nie ma żadnych ocen.

Dodaj pierwszą opinię “Oszust z Tindera”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Oszust z Tindera
Oszust z Tindera

Submatiq
Logo
Rejestracja Nowego Użytkownika
Resetuj Hasło
Porównaj oferty
  • Total (0)
Porównaj
0