19,99 

ObserwujDodano do ObserwowanychUsunięto z Obserwowanych 0
Dodaj do porównania
Darmowy okres

30 dni

Aplikacja mobilna

Tak

Dostępność offline

Tak

Kategoria:

Od momentu pojawienia się na polskim rynku, Spotify zjednało sobie tysiące użytkowników. O wielkim sukcesie aplikacji świadczą opinie wielu muzycznych maniaków, którzy nie wyobrażają sobie życia bez Spotify. Niczym nieograniczony dostęp do muzyki z całego świata to tylko jedna z zalet. Spotify umożliwia bowiem udostępnianie własnych playlist oraz zapisywanie utworów w trybie offline. Dlatego też dla wielu osób jest to najważniejsza z aplikacji pobranych na smartfona.

(13 opinii )
Oferta jest na miejscu #3 w kategorii Aplikacje muzyczne

Spotify to aplikacja szyta na miarę XXI wieku. Dzięki niej słuchanie muzyki za pomocą innych nośników (discman, odtwarzacz mp3 itp.) stało się całkowicie zbędne. Wystarczy telefon lub komputer z zainstalowanym Spotify, a zyskasz darmowy dostęp do muzyki i podcastów z całego świata. Wszystko dzięki temu, że ta cyfrowa biblioteka działa na licencji freemium. Bezpłatne korzystanie z serwisu ma jednak pewne ograniczenia. Dlatego też z myślą o bardziej wymagających użytkownikach powstało Spotify Premium.

Spotify Premium

Korzystanie z bezpłatnej wersji Spotify wiąże się z pewnymi ograniczeniami w postaci reklam. Są one wyświetlane pomiędzy utworami i niestety nie sposób ich pominąć. Pozwala na to jednak wersja Premium. Dzięki niej również użytkownicy mogą nacieszyć się innymi udogodnieniami, np.: dowolnością odsłuchu utworów (w bezpłatnej wersji ich kolejność jest losowa), odsłuchu muzyki w trybie offline, wysokiej jakości dźwięków, niczym nieograniczonej ilości pominięć utworów itp.

Spotify Premium – cena

Cena miesięcznej subskrypcji 19,99 zł. Możliwe jest również wykupienie specjalnych pakietów wersji konta Premium, które są jeszcze bardziej atrakcyjne cenowo. Są one skierowane do: studentów (9,99 zł/mies.), rodzin (29,99 zł/mies.) oraz par – pakiet Duo (24,99 zł/mies.).

Spotify Premium – ile urządzeń?

Wersja Spotify Premium upoważnia do odtwarzania muzyki na dowolnej liczbie urządzeń, na których aplikacja została zainstalowana. Nie wymaga to również dokonywania zmian w ustawieniach – wystarczy się jedynie zalogować. Należy jednak pamiętać, że dokonując odsłuchu na 1 z urządzeń, wstrzymany zostaje odsłuch na pozostałych (poza Spotify Premium dla rodziny).

Spotify Premium dla Rodziny

Subskrypcja ta umożliwia dostęp do muzyki aż dla 6 użytkowników w ramach 1 konta Premium! W ramach abonamentu, który wynosi 29,99 zł/miesiąc, zyskują oni niczym nieograniczony dostęp do muzyki, którą mogą odtwarzać jednocześnie na 6 urządzeniach. Dodatkowo zyskują oni również kontrolę rodzicielką, za pomocą której mogą filtrować odtwarzane treści.

Spotify Premium Duo

Spotify Premium Duo dostępne jest dla wszystkich par, które mieszkają pod jednym dachem. Pakiet ten umożliwi dostęp do dowolnie wybranej muzyki bez konieczności wyświetlania reklam i to na 2 różnych urządzeniach jednocześnie! Użytkownicy mogą również przewijać muzykę bez określonego limitu. Wszystko za jedyne 24,99 zł/mies.

Jak wyłączyć Spotify Premium?

Z subskrypcji Spotify Premium można zrezygnować w każdej chwili. W tym celu wystarczy jedynie:

 1. Zalogować się w Spotify;
 2. Wejść w Menu, a następnie kliknąć pole Subskrypcja;
 3. Wybrać opcję Anuluj subskrypcję.

Po wszystkim zostaniesz poproszony o wypełnienie krótkiej ankiety i podanie powodu rezygnacji. Aby potwierdzić anulację, będziesz musiał również ponownie podać swoje hasło.

Spotify dla studentów

Jako student możesz korzystać z uroków Spotify – i to prawie za darmo! Przez pierwszy miesiąc będziesz mógł korzystać z aplikacji całkowicie bezpłatnie, a za każdy kolejny zapłacisz jedynie 9,99 zł/mies. Z oferty mogą skorzystać wszyscy studenci akredytowanych uczelni, którzy nigdy jeszcze nie korzystali z wersji Premium. W ramach pakietu zyskasz niczym nieograniczony dostęp do muzyki, możliwość jej słuchania w trybie offline oraz znakomitą jakość dźwięku.

Podcasty Spotify

Spotify to również możliwość słuchania podcastów oraz wielu, ciekawych audycji. Zapisując je w ulubionych, automatycznie będziesz informowany o nowych odcinkach. Ulubione programy możesz również zapisywać i odtwarzać w trybie offline. Niektóre z nich zawierają również ciekawe video, które równie jest możliwe do pobrania. Dodatkowo ze Spotify możesz również udostępniać własne podcasty.

Jak sprawdzić statystki Spotify? Podsumowanie roku

Mowa o usłudze Spotify Wrapped, dzięki której będziesz mógł sprawdzić własne podsumowanie muzyczne ubiegłego roku. Każdy z użytkowników aplikacji może stworzyć indywidualne statystki, które dostarczą m.in. informacji o liczbie nowoodkrytych wykonawców, Twoich ulubionych gatunkach muzycznych, wykonawcach, utworach (również tych najczęściej odsłuchiwanych), czasie spędzonym na słuchaniu muzyki itp. Dodatkowo nie zabraknie również atrakcyjnych quizów, których wyniki można udostępnić np. na FB.

Jak zmienić zdjęcie playlisty na Spotify?

Za pomocą aplikacji możesz zmieniać zdjęcia okładek swoich playlist. W tym celu wystarczy:

 1. Wejść w menu zarządzania listą (3 kropeczki) i przejść do trybu edycji;
 2. Wybór opcji Edytuj playlistę;
 3. Wybór opcji Zmień obraz;
 4. Następnie kliknij Zapisz.

Wybierając zdjęcie, należy pamiętać o tym, by nie naruszało ono praw własności intelektualnej, osobistych do obrazów czy nie posiadało znaków towarowych.

Jak zmienić nick na Spotify?

Aplikacja od niedawna umożliwia również opcję zmiany nazwy użytkownika. W celu dokonania zmiany należy kolejno:

 1. Zalogować się do Spotify i wybrać Ustawienia;
 2. Przejść w Tryb online;
 3. Kliknąć przycisk Zobacz profil;
 4. Wybrać opcję Edytuj profil;
 5. Zmienić nazwę na nową oraz zapisać.
 6. Jak sprawdzić, kto obserwuje playlistę na Spotify?

Spotify umożliwia także sprawdzenie tego, kto z użytkowników serwisu obserwuje Twoją playlistę. Aby to sprawdzić, należy:

 1. Zalogować się do Spotify;
 2. Poszukać opcję Twoja biblioteka i w nią wejść;
 3. Kliknąć dowolnie wybraną, stworzoną przez siebie playlistę;
 4. Po jej otworzeniu pojawia się liczna osób, które obserwują Twoją playlistę;
 5. Schodząc poniżej, będziesz mógł również określić, kto konkretnie słucha Twojej muzyki. Klikając w nazwę użytkownika, możesz także odwiedzić jego profil na tej platformie.

Jak zgrać muzykę na komputer ze Spotify?

Zgranie muzyki z aplikacji na komputer wcale nie musi być trudne. W tym celu warto sięgnąć po jeden z poniżej opisanych, darmowych programów.

Audacity – To program typu open source do nagrywania muzyki. Sam proces zgrywania muzyki obwarowany jest jednak wieloma, pobocznymi czynnościami, których należy dokonać przed zgraniem muzyki;
Apowersoft – aplikacja ta może być używana poprzez otworzoną w przeglądarce kartę. Nie wymaga ona instalacji, jest prosta i łatwa w obsłudze, a ponadto umożliwia pobieranie muzyki w różnych formatach.

Gdzie Spotify zapisuje pliki offline?

Pobierane w trybie offline pliki audio zapisują się w pamięci urządzenia. Aby uzyskać do nich dostęp, wystarczy przejść do jednego z widoków, a następnie zmienić opcje sortowania muzyki. Po zaznaczeniu opcji Pobrane pliki wyświetlą się wszystkie pliki z muzyką, jakie zostały zapisane w jego pamięci.

Spotify opinie użytkowników

Zdaniem wielu użytkowników aplikacji, Spotify to niekwestionowany lider w dziedzinie aplikacji służących do słuchania muzyki oraz podcastów. Ogromnym jej atutem jest to, że można ją pobrać na wszystkie urządzenia – w ty telefony, tablety, komputery i wiele innych. Dostęp do swojej ulubionej muzyki można uzyskać również po zalogowaniu się do swojego konta na innym urządzeniu. Dane o muzyce są przechowywane bowiem nie na urządzeniu, ale na serwerach Spotify. Aplikacja ta potrafi więc w ekspresowym tempie zsynchronizować listę odtwarzania – niezależnie od tego, gdzie jesteś. Zdaniem wielu fanów muzyki właśnie to sprawia, że aplikacja ta, jest znacznie lepsze m.in. od iTunesa.

1.9 na 5
1
2
0
2
8
Czytaj opinie
Pokaż wszystkie Najlepsza Najwyższa ocena Najniższa ocena
 1. Andrzej

  ostatnio aplikacja pod androida spadła na psy. próbując słuchać muzyki odtwarzanie stopuje nie wiedząc z jakich powodów. Urzedzam pliki są ściągnięte na telefon . Nie da się słuchać. Zastanawiam się nad rezygnacją że Spotify.

  Przydatna(0) Nieprzydatna(0)Już oddałeś swój głos
 2. Karol

  Bardzo kiepska. Połowy piosenek nie ma albo ktoś inny je śpiewa. Odtwarzacz jak się czepi jakiejś listy to ciągle odtwarza to samo. Największych polskich hitów brakuje. Mam ponad rok i wybrałem tylko dlatego że łatwiej obsługuje się niż tidal, ale jednak nie warto. Płaci się co miesiąc żeby odtwarzacz ciągle wpieprzal te same piosenki- jak bym eski słuchał. Jakość słaba również

  + ZALETY: Łatwa obsługa
  - WADY: - odtwarzacz puszcza ciągle to samo - mimo prośby o nie branie pod uwagę utworu w późniejszym losowym odtwarzaniu i tak wciska - puszczanie losowe to śmiech na sali bo CIĄGLE TO SAMO włącza. Czyli nie ma czegoś takiego jak po prostu włączenie radia i słuchanie kilku gatunków muzycznych- czepi się np rocka to wali do końca jedno kopyto - !!!!!!!!!!brak!!!!!!!!!! bardzo wielu polskich hitów albo są tylko w kiepskiej wersji koncertowej - jakoś dźwięku - mimo blokowania wykonawców i tak potrafi włączyć jakiegoś kwiatuszka - nie można blokować jednego utworu wykonawcy tylko od razu całość - nie można blokować konkretnego gatunku muzycznego np hip hopu
  Przydatna(0) Nieprzydatna(0)Już oddałeś swój głos
 3. Aleksandra

  Nie rozumiem tej aplikacji. Nie wiem jak z premium, moja była darmowa. Na pc działa pięknie, obsługa intuicyjna, dostęp do wszystkiego. Ściągnęłam spotify na telefon (android) i nie mogłam pojąć co się dzieje. Wybieram album z mojej biblioteki, to ten sam co go widzę na pc ale tu nagle jest inna zawartość, mniej utworów plus jakieś nowe dodane (nie wiem przez kogo). Właściwie to nie ma nawet listy utworów tylko opis pod zdjęciem albumu co się na nim znajduje. Klikasz 'odtwarzaj losowo’ i możesz ewentualnie przewinąć do kolejnego utworu, nie możesz wybrać czego słuchasz. To jest normalne? Najgorsze że jak sama wyszukam sobie utwór to mogę odtworzyć tylko część np minutę, ten sam utwór na pc odtwarza mi się w całości. Nie rozumiem skąd te różnice, przecież obie wersje są darmowe?

  Przydatna(0) Nieprzydatna(0)Już oddałeś swój głos
 4. Andrzej

  Mam Spotify Premium , niestety jakość jest słabiutka tylko 320 kbity MP3 , miała być wersja 1411 kbit a więc taka jak na płytach ale na razie w Polsce nie ma tej wersji poczekam jeszcze trochę , ale jeżeli nie będzie lepszej wersji to przejdę do Tidala tam mają bezstratną wersję , ale dwa razy droższą , na dobrym sprzęcie nie da się słuchać MP3. Jeżeli chodzi o bazę utworów to jest OK , brakuje niestety pełnych albumów , najlepszych składanek np. Marka Sierockiego – I LOVE POLSKA , świetny album ale jest tylko kilka utworów większości nie można odtworzyć , również znalazłem tylko jeden utwór Ireneusza Dudka , a szkoda bo jego utworów zawsze miło posłuchać.

  + ZALETY: Dużo otworów , o niektórych w ogóle nie wiedziałem że są w Polsce takie fajne zespoły grające naprawdę coś innego a ja szukam nowych brzmień .
  - WADY: Jak dla mnie za słaba jakość 320 kbity MP3 , jestem przyzwyczajony do wysokiej rozdzielczości , przydałoby się przynajmniej 1411 kbit format CD.
  Przydatna(2) Nieprzydatna(0)Już oddałeś swój głos
 5. łuki

  wyszukuje utwory ale nie odtwarza ich po kolei jak na liscie> (tez przycisk następny utwór)> pokazuje, tylko nie wiadomo skąd leci następy utwór z jakiej listy?????????? trzeba klikac play na kazdy utwór z ponumerowanej listy ok 1 do np 100 ale nie leci po kolei , zal//nie mam losowania utworów wł ani nic w opcjach , strasznie to dziwne bo na androidzie działa normalnie tylko na pc jest dnooooo…

  Przydatna(1) Nieprzydatna(0)Już oddałeś swój głos
 6. I

  Jeśli się płaci za spotify to nie ma większego problemu z tą aplikacja jednak jeśli się z niej już rezygnuje z płacenia wtedy to jakas komedia piosenki się nie odtwarzają czasem albo wyłączają się po jednej piosence albo jest problem z ich włączeniem nawet jeśli masz wykupione jeszcze przez 2 tygodnie

  Przydatna(0) Nieprzydatna(0)Już oddałeś swój głos
 7. Łukasz

  Uważam, że ma sporo niedociągnięć, ale i tak najlepsza mimo wad jak dla mnie za jakość muzyki stabilność i intuicyjne rozbudowany interfejs.

  + ZALETY: Dobra jakoś dźwięku Stabilny intuicyjny interfejs Celne propozycje muzyczne (YouTube puszcza mi zawszę to czego nie chcę)
  - WADY: Okładki mają wyższy priorytet ładowania niż Muzyka Drogo Nie można wybrać kawałków do pobrania tylko całą playlistę trzeba pobrać Brak starych płyt klasyków każdego gatunku muzyki to jest obłęd za te pieniądze
  Przydatna(4) Nieprzydatna(0)Już oddałeś swój głos
 8. Grzegorz Dąbrowski

  Uważam to za całkowicie zbędny wydatek. Mamy YouTube i dziesiątki stacji radiowych i serwisów muzycznych całkiem za darmo. To aplikacja dla niemyślacych snobów.

  + ZALETY: Brak
  - WADY: Wszystko
  Przydatna(3) Nieprzydatna(4)Już oddałeś swój głos
 9. Klaudia

  Automatyczne przedłużanie subskrypcji (przez pół roku) przy niezalogowanej aplikacji na urządzeniach bez żadnych potwierdzeń mailowych, po prostu pieniądze sobie znikają z konta. Przy próbie kontaktu Pan wciska mi kit, że co miesiąc otrzymuje takie maile z potwierdzeniem zakupu i że mogą się znajdować w folderze kosz lub spam i nagle po kilku minutach zmienia zdanie, że jednak nie otrzymuje się takich maili, tylko na początku przy aktywacji wersji bezpłatnej otrzymuje się mail z potwierdzeniem na późniejszą zmianę na wersje płatną… NIE POLECAM, beznadzieja.

  + ZALETY: trudno znaleść
  - WADY: wysokie ceny za plany słaby kontakt brak zrozumienia błędny przekaz informacji przez konsultanta pamiętam, że był kiedyś problem przy podłączeniu do samochodu - może to już naprawili czasami się zacinała
  Przydatna(4) Nieprzydatna(0)Już oddałeś swój głos
 10. Leszek

  Spotify miało teraz awarie . To nie awaria tylko przejęcie danych. Nagle następnego dnia ktoś przejął moje konto a spotify odpowiada żebym się bujał jak nie umiem się zalogować. Dziadostwo. Obsługa klienta to dno , szuwary i wodorosty a nawet gorzej.

  - WADY: Spotify miało teraz awarie . To nie awaria tylko przejęcie danych. Nagle następnego dnia ktoś przejął moje konto a spotify odpowiada żebym się bujał jak nie umiem się zalogować. Dziadostwo. Obsługa klienta to dno , szuwary i wodorosty a nawet gorzej.
  Przydatna(6) Nieprzydatna(1)Już oddałeś swój głos
 11. Alek95

  My z rodziną korzystamy ze Spotify w duecie z Vision głosowy asystent, obie apki super. Spotify spełnia moje oczekiwania w 100%

  + ZALETY: Super design Łatwość obsługi Dostępność utworów
  - WADY: Nie ma, ale darmowa wersja ma dużo reklam
  Przydatna(2) Nieprzydatna(2)Już oddałeś swój głos
 12. Ferdynand

  Fajne narzędzie, ale często przerywa utwory i to jest denerwujące. Mnie nie stać na premium i dlatego rezygnuje z tego narzędzia.

  Przydatna(6) Nieprzydatna(3)Już oddałeś swój głos
 13. Olo

  Więcej reklam niż na YT. I muza inna niż wpiszesz.

  Przydatna(9) Nieprzydatna(8)Już oddałeś swój głos

  Dodaj Opinię

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

  Spotify
  Spotify

  19,99 

  Submatiq
  Logo
  Rejestracja Nowego Użytkownika
  Resetuj Hasło
  Porównaj oferty
  • Total (0)
  Porównaj
  0